Zprávy

ZEBRA SYSTEMS představuje N-able MDR na lokálním trhu

Společnost ZEBRA SYSTEMS, distributor řešení N-able na českém a slovenském trhu, představuje produkt N-able Managed Detection and Response (MDR), který je nyní dostupný i lokálním MSP poskytovatelům. N-able MDR reprezentuje systém řízeného monitoringu a zabezpečení s využitím nepřetržitě dostupných SOC (Security Operation Center).

S nabídkou N-able MDR mohou týmy u MSP poskytovatele rozšířit svou kapacitu o zkušené bezpečnostní analytiky, kteří jim pomohou zkrátit čas pro detekci hrozeb a reakci na ně, a přitom si zachovat komplexní přehled. MDR platforma od N-able zahrnuje špičkovou analytiku, automatizační nástroje, reporting prokazující plnění požadovaných předpisů, řízení přístupu k citlivým datům a sledování jejich možných úniků, a mnoho dalšího.

Vedle nejpokročilejšího zabezpečení proti kybernetickým hrozbám představuje N-able MDR také řešení nedostatku kvalifikovaných odborníků v oblasti kybernetické bezpečnosti, kterých se lokálním MSP firmám často nedostává. Efektivní technologie v kombinaci se službami externích odborníků nabízí MSP firmám možnost posunout své služby na ještě vyšší úroveň.

Klíčové přínosy N-able MDR zahrnují:

  • Výstrahy při detekování hrozby v reálném čase – SOC tým nepřetržitě prověřuje detekce a výstrahy a aktualizuje je přímo v centrálním panelu
  • Dodržování zákonných požadavků a jiných předpisů – S pomocí automatizovaného reportování asistuje při dodržování zákonných požadavků (typu NIS-2)
  • Skenování zranitelností v interních a externích sítích – Profesionální skenování interních a externích sítí umožňuje identifikovat zastaralý software, slabá hesla, otevřené porty apod.
  • Komplexní schopnosti reakce – Bezpečnostní experti mohou převzít řízení pokročilé reakce přímo z MDR platformy bez ohledu na konkrétní bezpečnostní technologie využívané MSP poskytovatelem.
  • Monitoring dark webů – Monitoruje možné úniky firemních údajů na deep/dark webu.
  • Analýza oprávnění síťových, systémových a skupinových účtů – Analýza každého účtu, systému a skupiny tak, aby bylo jasné, kteří uživatelé mají zvýšená oprávnění a přístup k nejcitlivějším datům.

„N-able MDR nabízí komplexní řídící centrum pro bezpečnostní operace postavené specificky pro potřeby MSP poskytovatelů, “ řekl Ondřej Šabata, Sales Engineer pro řešení N-able ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Je to efektivní, a přitom dostupné řešení pro malé, střední i velké organizace, které potřebují chránit své sítě – ať jíž v lokálním umístění nebo v cloudu – před aktuálními hrozbami z nejrůznějších směrů.“

Exit mobile version