Connect with us

Zprávy

ZEBRA dále rozšiřuje produktové portfolio, když letos přidala do své distribuce dvě nové značky

Společnost ZEBRA SYSTEMS, distributor s přidanou hodnotou (VAD) v segmentu kybernetické ochrany, ocenila na svém každoročním setkání své nejlepší české a slovenské partnery za rok 2023. Ocenění společnosti ZEBRA SYSTEMS za loňský rok si odnesli prodejci řešení Acronis, GFI Software, N-able a AST. Rok 2023 potvrdil rychle rostoucí poptávku zákazníků po službách kybernetické ochrany a většina partnerů uspěla u svých zákazníků s rozšiřující se MSP nabídkou.

ZEBRA ocenila tyto partnery za rok 2023:

  • Acronis Best Partner Czechia (Nejlepší partner v České republice) – ALGORIT Czech s.r.o.
  • Acronis Best Partner Slovakia (Nejlepší partner na Slovensku) – Allit s.r.o.
  • GFI Software Best Partner Czechia (Nejlepší partner v České republice) – SOFTEX NCP s.r.o.
  • GFI Software Best Partner Slovakia (Nejlepší partner na Slovensku) – FONET, spol. s r.o.
  • N-able Fastest Growing Partner (Nejrychleji rostoucí partner) – INTELLOPE s.r.o.
  • AST Best Project 2023 (Projekt roku 2023) – JKC s.r.o.

Na letošním setkání ZEBRA SYSTEMS potvrdila svůj záměr nadále rozšiřovat portfolio dodávaných produktů tak, aby partnerům umožnila účinněji reagovat na nové kybernetické hrozby a lépe chránit infrastruktury jejich zákazníků. Zatímco vloni přibylo do portfolia řešení AST, letos ZEBRA zahájila distribuci hned dvou nových produktů – Company (Un)Hacked, projektu školení zaměstnanců ve virtuální realitě, a Simeon Cloud, platformy pro správu prostředí Microsoft 365.

„Chtěli bychom poděkovat všem českým a slovenským prodejcům za jejich konzistentně vysokou výkonnost, zejména pak za to, že dokáží s pomocí našich řešení efektivně chránit bezpečnost koncových zákazníků,“ řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Každý rok se snažíme inovovat naši nabídku o nástroje, o kterých jsme přesvědčeni, že mohou skvěle doplnit služby poskytované našimi partnery. O tom, že to funguje, svědčí loňské zahájení distribuce produktu AST a již letos jsme mu mohli věnovat jednu kategorii ocenění. Věřím, že příští rok vyhlásíme nejlepší partnery také pro letošní nové produkty.”

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com