Connect with us

Zprávy

Zařízení Lenovo ThinkSmart View Plus s certifikací pro Microsoft Teams Display míří na český trh

zvýšení osobní produktivity nabízí ThinkSmart View Plus upravené flexibilní zobrazení pro Microsoft Teams s přidanými bezpečnostními funkcemi, které kromě možnosti připojit se na schůzky zpřístupňuje také chat, kalendář a soubory.

 

Nové chytré řešení pro spolupráci nabízí také funkce tzv. hotdeskingu neboli hybridního pracovního řešení, které umožňuje zaměstnancům rychle najít flexibilní pracovní prostor, ve kterém se mohou připojit k hovoru, organizovat ad-hoc schůzky nebo se přihlásit do svého osobního prostředí Teams. Po přihlášení mohou zaměstnanci využívat plynulý přechod z domácí pracovny do kanceláře bez složitého nastavování, přičemž po celou dobu mají k dispozici přizpůsobené prostředí Teams. Po odhlášení jsou osobní údaje uživatele ze zařízení odstraněny, což minimalizuje bezpečnostní rizika.

Aby mohli uživatelé společně pracovat na velkých projektech, je ThinkSmart View Plus vybaveno pasivním dotykovým perem a aplikací Microsoft Whiteboard. Pro čistý zvuk i snímání hlasu je zařízení vybaveno prémiovým soundbarem se dvěma 5W reproduktory a čtyřmi mikrofony, 4K IRGB kamera s automatickým rámováním a AI zabezpečením zase poskytne jasný a čistý obraz.

“Zařízení ThinkSmart View Plus je vybaveno funkcemi, které pomáhají zvýšit produktivitu a spokojenost zaměstnanců,“ říká Shannon MacKay, generální ředitelka sekce Worldwide Smart Collaboration Business ve společnosti Lenovo. “Díky Lenovo ThinkSmart View Plus, které je nyní certifikováno pro Microsoft Teams Display, mají firemní zákazníci jistotu, že získají vysoce kvalitní a pokročilé řešení pro spolupráci členů jejich týmu.“

Pro více informací o řešení Lenovo ThinkSmart navštivte stránky www.lenovo.com/thinksmart, nebo kontaktujte lokálního obchodního zástupce společnosti Lenovo či místní prodejce.

  1. Platformy sjednocené komunikace mohou účtovat poplatky za předplatné a/nebo dodatečné náklady.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com