Connect with us

Zprávy

Výrobce elektrotechniky EAS podpoří růst poptávky s řešením Infor

Infor, dodavatel odvětvově-specifických cloudových řešení, oznámil, že společnost EAS, italský dodavatel elektrotechnických komponent a zejména osazených plošných spojů s využitím technologií SMT a THT, se rozhodla v rámci své digitální transformace nasadit cloudové řešení Infor CloudSuite Industrial Enterpise. Cílem projektu je podpořit růst společnosti a expanzi mezinárodních aktivit.

Společnost EAS, která byla založena v roce 1978, se stala lídrem v oblasti průmyslových služeb, výroby a testování plošných spojů, a dodávek elektrotechnických a mechanických sestav do různých odvětví včetně zdravotnictví, železniční dopravy a automotive průmyslu. Díky růstu poptávky po základových deskách ze strany evropských zákazníků otevřela v roce 2003 nový výrobní závod na Slovensku.

Rychlý rozvoj podnikání a neustále rostoucí trh s elektrotechnickými komponentami přivedl společnost k rozhodnutí nasadit inovativní a výkonné technologie. Proto spustila detailní výběrové řízení s náročnými technickými, plánovacími, logistickými a outsourcingovými požadavky, na základě kterých vyhodnotila jako optimální řešení Infor CloudSuite Industrial Enterprise.

Řešení Infor nabízí výrobně-specifické funkčnosti, rychlou a efektivní implementaci, a integraci výroby a dodavatelského řetězce s finančním řízením, řízením kvality a správou objednávek. Řešení je dostupné v cloudu prostřednictvím infrastruktury Amazon Web Services (AWS) s vysokou úrovní výkonnosti a bezpečnosti. Funkčnost umožní EAS integrovat podnikové procesy postavené na best practices, informačních dashboardech s detailními informacemi a ucelené BI analytice.

„Shledali jsme Infor CloudSuite Industrial Enterprise jako řešení, které nejlépe odráží naše potřeby a poskytuje flexibilitu k neustálým změnám poptávky na trhu,“ řekl Angelino Grendene, ředitel společnosti EAS. „Rovněž jsme se rozhodli přejít na cloudovou verzi, abychom vždy měli k dispozici nejnovější technologii a nejvyšší úroveň zabezpečení.“

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com