Connect with us

Zprávy

Výrobce bezpečnostních kamer i-PRO EMEA jde proti proudu

V situaci, kdy se průmysl obecně potýká s nedostatkem komponent a rostoucími cenami, zavádí společnost i-PRO novou službu rychlého dodání a potvrdila, že zachová stávající ceny u všech řad kamer i-PRO. Dokazuje tím snahu být se svými řešeními nové generace důvěryhodným partnerem bezpečnostního průmyslu. V reakci na poptávku zákazníků po větší flexibilitě při instalaci firma také obohatila svoji nabídku o první černé modely bezpečnostních kamer značky i-PRO.

Společnost i-PRO zavedla službu rychlého dodání u všech klíčových modelů řady i-PRO s dostupností 2-4 dny z evropského skladu a 2-4 týdny z výroby, aby poskytla partnerům a zákazníkům jistotu v situaci, kdy na globálním trhu panuje nedostatek čipových sad a dalších polovodičových součástek. Vedle toho se firma zavázala udržovat stávající cenovou úroveň svých kamer, včetně modelů s umělou inteligencí, a to navzdory globálním cenovým tlakům. Tento krok podtrhuje závazek společnosti i-PRO být jako partner bezpečnostního průmyslu nové generace flexibilním a agilním dodavatelem pro své zákazníky.

„V době, kdy má průmysl obecně potíže uspokojit poptávku na trhu a čelí neustále rostoucím cenám, i-PRO EMEA svým partnerům a zákazníkům přináší jistotu a nabízí stabilitu, stejně jako trhu a celému odvětví,“ říká Gerard Figols, prezident společnosti i-PRO v regionu EMEA. „Zajistili jsme si základní komponenty, které potřebujeme, a věříme, že budeme schopni produkty včas dodávat – abychom umožnili partnerům a zákazníkům soustředit se s jistotou na jejich vlastní podnikání.“

„Velmi nás těší, že můžeme na trh regionu EMEA uvést první modely této řady značky i-PRO a tím jak naplňovat naši strategii zavádění umělé inteligence, tak rozšířit nabídku na trhu,“ dodává Gerard Figols. První černé kamery jsou již dostupné ve standardní řadě i-PRO v provedení polokoule i váleček pro venkovní i vnitřní instalaci. Tyto nenápadné kamery z modelové řady vybavené umělou inteligencí jsou ideální pro nenápadné umístění, kde splynou s okolím.

Řada S nabízí špičkový, vysoce výkonný výpočetní hardware s umělou inteligencí a vlastními aplikacemi, které jsou dodávány zdarma. Systém je také otevřený pro vývoj specializovaných externích aplikací, takže kamery mohou nalézt výrazně širší okruh komerčních uplatnění, např. v maloobchodu nebo Průmyslu 4.0.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com