Connect with us

Zprávy

VMware rozšiřuje a zjednodušuje externě řízené služby pro multicloudovou éru poskytované prostřednictvím partnerů

Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW) představila externě řízené služby Cross-Cloud. Jedná se o soubor standardizovaných nabídek s novými výhodami pro partnery i zákazníky, které umožní vysoce kvalifikovaným partnerům rozšířit svoji praxi v oblasti externích služeb. VMware tak navazuje na úspěšné vybudování ekosystému více než 4 000 poskytovatelů cloudových služeb, kteří obsluhují desítky tisíc zákazníků po celém světě. VMware Cross-Cloud umožní partnerům rychleji zavádět externě řízené služby a zákazníkům usnadní jejich spotřebu. To zvýší ziskovost partnerů a zároveň otevře nové příležitosti k růstu a expanzi.

Zavedení multicloudu pomáhá zákazníkům pracovat s digitálními technologiemi inteligentním způsobem. Multicloudové služby umožňují rychlejší vývoj moderních aplikací, urychlují cloudovou transformaci podniků a zvyšují produktivitu a bezpečnost hybridní práce. Výzkum společnosti S&P Global Market Intelligence však ukazuje, že pro podniky, které zavádí multicloudový provozní model, představuje největší výzvu zajištění bezpečnosti, kvalifikovaný personál, řízení nákladů a mobilita pracovních prostředí a dat. Z oslovených podniků je 83 % otevřených využití externě řízených nebo profesionálních služeb na podporu svého úsilí v oblasti hybridního cloudu nebo multicloudu.1

Služby VMware Cross-Cloud usnadňují partnerům obchodní spolupráci se společností VMware. Přináší standardizovaná řešení, atraktivnější pobídky, sladění s aktivitami spojenými se vstupem na trh a větší flexibilitu. To vše umožní poskytovatelům řízených služeb VMware Cross-Cloud dosahovat růstů, zvýšit ziskovost a posílit opakované výnosy ze služeb a zároveň zkrátit dobu realizace ekonomického přínosu multicloudových prostředí, přičemž pomohou zákazníkům překlenout aktuální nedostatek IT pracovníků a potřebných dovedností.

„Díky našemu globálnímu ekosystému poskytovatelů externě řízených služeb VMware Cross-Cloud dokážeme pomoci zákazníkům přejít od chaotického užívání cloudových technologií k inteligentnímu přístupu a rychleji dosahovat požadovaných výsledků,“ uvedl Zia Yusuf, viceprezident pro strategický ekosystém a oborová řešení společnosti VMware. „Řízené služby VMware Cross-Cloud jsou dalším příkladem toho, jak partnerům poskytujeme možnost expandovat a rozvíjet podnikání s produkty VMware a zároveň s nimi spolupracujeme s cílem pomáhat zákazníkům realizovat strategii inteligentního využití cloudu, která urychlí jejich digitální transformaci.“

Představujeme nabídku externě řízených služeb VMware Cross-Cloud

Společnost VMware bude poskytovat standardizované nabídky zaměřené na klíčové cíle zákazníků a úzce sladěné s aktivitami souvisejícími se vstupem na trh, prodejem a zákaznickou podporou. Partneři budou tyto cílené nabídky využívat k sestavování jedinečných validovaných nabídek služeb, kterými se odliší na trhu.

  • Řízené služby VMware Cross-Cloud pro hybridní cloud umožní zákazníkům snížit celkové náklady na vlastnictví (TCO) u lokálních prostředí, zjednodušit provoz, omezit rizika díky lepšímu přehledu, okamžitě využitelným informacím a optimalizaci výkonu a urychlit přechod do cloudu. Tyto nabídky budou zahrnovat 1) řízené služby VMware Cross-Cloud pro privátní nebo suverénní cloud a 2) řízené služby VMware Cross-Cloud pro veřejný cloud. Partneři budou tyto služby budovat s využitím VMware Cloud na AWS nebo nových balíčků VMware Cloud Pack, které budou zahrnovat hyperkonvergovanou infrastrukturu, hyperkonvergovanou infrastrukturu s pokročilou automatizací, výpočetní prostředky s pokročilou automatizací a platformu VMware Cloud Foundation.
  • Řízené služby VMware Cross-Cloud pro nativní veřejné cloudové a moderní aplikace umožní zákazníkům automatizovat bezpečnější provoz moderních platforem v různých cloudech, dosáhnout centralizované správy a získat lepší kontrolu nad náklady. Tyto nabídky budou zahrnovat 1) řízené služby VMware Cross-Cloud pro centralizovanou správu s využitím VMware Aria, 2) řízené služby VMware Cross-Cloud pro centralizovanou správu s využitím VMware Aria Cost a 3) řízené služby VMware Cross-Cloud pro poskytování nativně cloudových aplikací s využitím VMware Tanzu.

Výhody, pobídky a lepší možnosti pro poskytovatele služeb Cross-Cloud Managed Services

Partneři se mohou odlišit, získat lepší postavení na trhu a dosáhnout vyšší ziskovosti. Nová certifikace řízených služeb VMware Cross-Cloud bude osvědčovat schopnost partnerů poskytovat řízené služby ověřené společností VMware (VSO) a potvrzovat dosažení specializace v oblasti VMware Managed Services (MSS). Poskytovatelé řízených služeb VMware Cross-Cloud navíc budou těžit z finančních a nefinančních partnerských benefitů přizpůsobených na míru. Mezi ně budou patřit:

  • Atraktivnější pobídky: certifikovaní partneři mohou díky nové prodejní pobídce v rámci programu Partner Connect potenciálně získat až o 40 % vyšší odměny za poskytování posouzení a ověření konceptů, až o 100 % více než necertifikovaní partneři za implementační služby a podstatně vyšší rabat u prodeje řízených služeb VMware Cross-Cloud.
  • Větší flexibilita: nová možnost přenést vlastní předplatné umožní zákazníkům využít stávající předplatné VMware v prostředí poskytovatelů řízených služeb VMware Cross-Cloud, čímž mohou z předplatného získat maximální užitek včetně podpory a odborných znalostí kvalifikovaných partnerů VMware.
  • Sladění vstupu na trh: nový společný prodejní program umožní společnosti VMware podporovat poskytovatele řízených služeb Cross-Cloud při generování poptávky, jakož i při prodejních aktivitách a uzavírání zakázek.
  • Usnadnění obchodních vztahů: partneři mohou očekávat ještě vyšší míru ochrany kontraktů při prodeji řešení SaaS.

1) 451 Research, součást S&P Global Market Intelligence, „Hybrid and Multicloud Strategies Take Shape and Challenges Emerge“, únor 2023.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com