Connect with us

Zprávy

Veeam posiluje síť ProPartnerů v regionu EMEA

Veeam Software oznámila jmenování Amauryho Dutilleula-Francoeura viceprezidentem partnerské sítě v regionu EMEA a Grahama Cricha viceprezidentem pro partnerské služby v regionu EMEA. Tato jmenování odrážejí různorodou povahu partnerské sítě ProPartner společnosti Veeam v regionu EMEA se dvěma klíčovými prioritami: digitalizací procesů a nabídek cloudových služeb a podporou vyšší úrovně přidané hodnoty vytvářené partnery s cílem plnit vyvíjející se požadavky koncových zákazníků.

Dutilleul-Francoeur, který byl povýšen z pozice ředitele prodejních kanálů v regionu EMEA, je nyní zodpovědný za vedení všech programů a aktivit, které podporují síť ProPartner společnosti Veeam v regionu EMEA. Dutilleul-Francoeur pracuje na podpoře partnerů společnosti Veeam již více než šest let, přičemž zastával různé vedoucí pozice pro prodejní kanály v regionu EMEA a APJ. Crich, bývalý viceprezident pro cloudové služby společnosti Veeam pro region EMEA, je nyní zodpovědný za vytváření a podporu nabídek cloudových služeb partnerské sítě Veeam ProPartner v regionu EMEA. Crich má více než 25 let zkušeností v oblasti IT, pracoval v dodavatelském i partnerském ekosystému a zastával různé vedoucí pozice ve společnosti VMware. Oba jmenovaní jsou přímo podřízeni Danielu Friedovi, generálnímu řediteli a senior viceprezidentovi pro region EMEA a celosvětové obchodní kanály společnosti Veeam.

„Veeam realizuje 100 % svých prodejů prostřednictvím prodejního kanálu a my se soustředíme na to, abychom umožnili našim partnerům zvýšit a diverzifikovat jejich nabídku pro zákazníky tím, že jim nabízíme moderní řešení ochrany dat v cloudových, virtuálních, SaaS, Kubernetes a fyzických prostředích, ať už jsou poskytována formou služby nebo on-premise,“ řekl Daniel Fried, generální ředitel a senior viceprezident pro oblast EMEA a celosvětové obchodní kanály společnosti Veeam. „V souladu s rychlým vývojem na současném trhu nám tato dvojí struktura vedení umožňuje soustředit se na podporu inovací a nabídek našich partnerů v oblasti cloudu a také na poskytování nástrojů a dovedností potřebných k podpoře digitální transformace.“

„Jsem touto rolí nadšený vzhledem k rozsahu příležitostí k dalšímu růstu v rámci naší partnerské sítě v regionu EMEA,“ řekl Amaury Dutilleul-Francoeur, viceprezident pro partnerské sítě společnosti Veeam v regionu EMEA. „S využitím mých zkušeností s prací s obchodními partnery a praxe v oblasti manažerského poradenství se budu soustředit na další rozvoj hodnoty, kterou mohou partneři nabídnout zákazníkům, kteří chtějí modernizovat svá řešení ochrany dat a projít digitální transformací, a také na to, jak bude Veeam pokračovat v inovacích, aby nabízel jednoduchá, flexibilní a spolehlivá řešení, která toto umožňují. „V uplynulých třech letech jsem vedl cloudovou divizi společnosti Veeam v regionu EMEA, a proto jsem velmi rád za tuto příležitost, kdy budu moci mezi našimi partnery v regionu EMEA popularizovat roli cloudových služeb při poskytování moderní ochrany dat, která podporuje digitální transformaci,“ dodal Graham Crich, viceprezident pro partnerské služby v regionu EMEA. „Naši partneři navazují strategické vztahy se zákazníky hledajícími platformu pro správu dat, která je navržena pro budoucnosti a poskytuje špičková multicloudová řešení.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com