Connect with us

Zprávy

Veeam ocenil nejlepší české a slovenské partnery za rok 2022

Veeam Software, lídr v oblasti Modern Data Protection a Ransomware recovery, dnes oznámil vítěze ocenění Veeam ProPartner Awards pro rok 2022. Ceny jsou každoročně udělovány jako ocenění mimořádného úspěchu a nasazení partnerů společnosti Veeam z kategorie Veeam ProPartner Value-Added Reseller (VAR) a Veeam Cloud & Service Provider (VCSP). Jako partnersky orientovaná organizace oceňuje Veeam partnery, kteří dokázali využít zákaznickou podporu a odborné znalosti společnosti Veeam k poskytování moderní ochrany dat ve stále složitějších prostředích IT tak, aby byly chráněny nejrůznější typy pracovních zátěží, dat a aplikací.

„V roce 2022 se k výzvám, s nimiž se podniky potýkaly již při překonávání celosvětové pandemie, přidaly další. Hlavní z nich byl stále přítomný a rostoucí počet ransomwarových útoků, které v regionu EMEA nezasáhly pouze 16 % organizací. Vzhledem k tomu, že poslední obrannou linií proti ransomwaru jsou bezpečné a neměnné zálohy, je ochrana podnikového IT napříč všemi ekosystémy nezbytná pro zachování chodu podniků,“ upozornil Martin Štětka, regionální ředitel pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko ve společnosti Veeam.

„Splnění nesčetných požadavků, které moderní podnikové procesy a prostředí kladou na naše zákazníky, vyžaduje mnohostrannou síť partnerů typu ProPartner s bohatou škálou kompetencí, a společnost Veeam má ty nejlepší v oboru. Jejich schopnosti podpořené Veeam Data Platform – jednotným řešením na ochranu cloudových, virtuálních, fyzických, SaaS a Kubernetes aplikací – poskytují zákazníkům odolnost, dostupnost a obchodní výsledky, které potřebují. Jsem hrdý na naši fantastickou lokální síť ProPartnerů, bez níž bychom se netěšili takovému úspěchu, jakého dosahujeme. Jsme organizace stoprocentně orientovaná na prodejní kanály a naši čeští a slovenští vítězové ocenění ProPartner Awards dosáhli v roce 2022 výjimečných výsledků díky úzké spolupráci. Je mi potěšením poděkovat jim za jejich loajalitu, vynikající výsledky a důvěru ve společnost Veeam,“ dodal Štětka.

Ocenění Veeam ProPartner Awards za rok 2022 získali tito čeští a slovenští partneři:

  • Nejlepší VCSP partner roku v České republice: T-Mobile Czech Republic, a.s.
  • Nejlepší VCSP partner roku na Slovensku: SWAN, a.s.

Partner, který v roce 2022 významně přispěl k popularizaci cloudových technologií a dosáhl nejlepších VCSP výsledků, zejména v oblasti největšího nárůstu spotřeby, certifikací, a rozmanitosti produktů.

  • Nejlepší partner roku pro prodej řešení Veeam Backup for Microsoft 365 v České republice: SoftwareONE Czech Republic s.r.o.

Partner, který v roce 2022 uzavřel nejvíce úspěšných obchodů s řešením Veeam Backup for Microsoft 365.

  • Nejlepší partner roku pro oblast SMB v České republice: AUTOCONT a.s.

Partner, který v roce 2022 uzavřel největší počet obchodů s předplatným (subscripce).

  • Nejvýznamnější projekt roku na Slovensku: AUTOCONT s.r.o.

Partner (VAR/VCSP), který v roce 2022 identifikoval, řídil a úspěšně dokončil největší projekt.

  • Nejrychleji rostoucí partner roku na Slovensku: SOITRON S.R.O.

Partner (VAR nebo VCSP), který v roce 2022 vykázal nejvyšší růst prodeje produktů Veeam.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com