Connect with us

Zprávy

Veeam byl vyhlášen celosvětově nejlepším řešením pro ochranu a obnovu dat

Společnost Veeam® Software, lídr v oblasti Modern Data Protection, dnes oznámila, že ji společnost International Data Corporation (IDC) v nejnovější pololetní zprávě IDC Software Tracker 2022H2 zařadila na první místo v celosvětovém žebříčku poskytovatelů softwaru pro replikaci a ochranu dat[1]. Zpráva uvádí, že Veeam s meziročním růstem (bez úpravy o konstantní měnu) o 8,1 % rostl rychleji než pět dalších předních dodavatelů i celkový průměr trhu. Podle zprávy vzrostly tržby Veeamu v první polovině roku 2022 průběžně o 8,4 %.

„Šíření a důmyslnost kybernetických hrozeb – zejména ransomwaru – mění otázku ‘zda bude vaše firma napadena‘ na otázku ‘jak často‘,” řekl Anand Eswaran, generální ředitel společnosti Veeam. „Nová Veeam Data Platform se zaměřuje na moderní ochranu dat a obnovu po ransomwaru, zajišťuje, aby každá firma byla odolná a mohla se rychle a bezpečně zotavit z ransomwarového útoku a dalších kybernetických hrozeb, a to napříč celým hybridním cloudovým prostředím zákazníka. Jménem týmu Veeam chci poděkovat celé naší komunitě 450 000 zákazníků a 35 000 partnerů za jejich podporu a důvěru. Těšíme se na spolupráci při budování bezpečnější a jistější budoucnosti.“

Veeam nedávno uvedl na trh novou Veeam Data Platform, jednotnou platformu poskytující pokročilejší zabezpečení dat, obnovu a možnosti hybridního cloudu v celém prostředí IT, včetně multi-cloudu, virtuálního, hybridního, fyzického, SaaS (M365, Salesforce) a Kubernetes prostředí. Veeam Backup & Replication™ v12, základ platformy Veeam Data Platform, poskytuje ve své třídě nejlepší bezpečné zálohování a rychlé, spolehlivé obnovení dat z každé kybernetické hrozby včetně ransomwaru, aby byla zachována odolnost a kontinuita provozu podniku. Díky přístupu založenému na této platformě lze zabezpečit a rychle obnovit každé prostředí, ať je jakkoli složité, ve chvíli, kdy na tom nejvíce záleží, a porazit tak útoky ransomwaru.

Veeam zve všechny firmy, správce a uživatele IT, aby se připojili k VeeamON 2023, komunitní akci pro odborníky na obnovu dat, která se koná 22. až 24. května v Miami na Floridě a bude dostupná i online. Akce je určena profesionálům v oblasti zálohování a obnovy dat a účastníci si zde rozšíří své dovednosti, setkají se s komunitou a podělí se o znalosti z oboru díky exkluzivnímu obsahu od společností AWS, Hewlett Packard Enterprise a dalších. Registrace na akci s osobní účastí je otevřena již nyní.

  1. IDC’s Worldwide Semiannual Software Tracker, 2022H2 for Data Replication & Protection software

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com