Connect with us

Zprávy

V Praze proběhla globální konference poskytovatelů kybernetické ochrany Fortinet Fast & Secure

V termínu 12. a 13. června 2024 se v pražském hotelu Hilton konala globální konference společnosti Fortinet určená především poskytovatelům bezpečnostních služeb. Letošní ročník akce s názvem Fortinet Fast & Secure se zaměřil na inovativní postupy a technologie, jako je například umělá inteligence, automatizace a konsolidace platforem. Více než 380 návštěvníků z řad poskytovatelů služeb, bezpečnostních expertů i zákazníků společnosti Fortinet mělo možnost dozvědět se, jak technologie správně využít k vytvoření robustního portfolia kyberbezpečnostních služeb.

„Je skvělé, že podobné globální akce se stále častěji konají i v Praze, a jsou tak dostupnější i pro naše české partnery. V letošním roce bude hlavní město hostit ještě dvě další velké konference Fortinet, konkrétně Xperts Summit a Convergence. Je to skvělá příležitost dozvědět se více nejen o nejnovějších bezpečnostních produktech a řešeních, ale i současných a budoucích trendech v oblasti kyberbezpečnosti,“ řekl Ondřej Šťáhlavský, regionální ředitel společnosti Fortinet pro střední a východní Evropu.

Konferenci svou přednáškou zahájila Lizzie Cohen, viceprezidentka prodeje ve společnosti Fortinet, která představila nástroje, díky kterým mohou poskytovatelé služeb lépe čelit náročnému prostředí technologických změn a regulatorních opatření a využít je ve svůj prospěch.

Jonas Walker, ředitel oblasti bezpečnostních hrozeb ve společnosti Fortinet, se v přednášce “Poznejte své protivníky“ zaměřil na nepřetržitě se vyvíjející oblast hrozeb a umožnil svým posluchačům nahlédnout do mysli aktérů, kteří využívají stále sofistikovanější technologie a snaží se obejít tradiční bezpečnostní modely.

Během dvoudenní konference mohli návštěvníci akce vyslechnout inspirativní přednášky více než 30 odborníků, vizionářů a specialistů společnosti Fortinet, a získat tak potřebné znalosti k vytvoření lepších a efektivnějších služeb.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com