Connect with us

Zprávy

Tech Data ve spolupráci s Hikari nabízí partnerům Microsoft Power Platform Centre of Excellence

Tech Data a TD SYNNEX Company nabízí ve spolupráci se společností Hikari, specializovaným providerem Microsoft Power Platform, svým evropským zákazníkům službu Power Center of Excellence. Díky ní mohou partneři Tech Data nabídnout svým koncovým zákazníkům vysokorychlostní vývoj aplikací a automatizaci obchodních procesů.

Microsoft Power Platform představuje sadu nástrojů založenou na cloudové platformě Azure, která umožňuje automatizovat procesy, sestavovat řešení, analyzovat data a vytvářet virtuální agenty nebo aplikace s minimálním nebo žádným kódováním. Power Platform Center of Excellence dovoluje partnerům a koncovým zákazníkům překlenout mezery v digitálních dovednostech. Platforma pomáhá lidem s malými zkušenostmi s vývojem vytvářet vlastní softwarová řešení. Zatímco tradiční vývoj nového řešení od nuly je nákladný, časově náročný a vyžaduje zapojení vysoce kvalifikovaných expertů, low-code nebo no code přístup umožňuje do vývoje zapojit i neodborníky.

„V době po pandemii rychle roste poptávka po řešeních s nízkým obsahem kódu, jako rychlého a nákladově efektivního způsobu, jak nabízet aplikace a řešení k automatizaci obchodních procesů,“ uvedl Denis Fouquet, evropský viceprezident Tech Data pro cloudová a softwarová řešení.

Power Center of Excellence je k dispozici všem partnerům Tech Data a jejich koncovým zákazníkům automaticky prostřednictvím funkce Power Platform Automate. Požadavek na aktivaci služby je pak bez prodlení předán odbornému týmu Power Center of Excellence.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com