Connect with us

Zprávy

Tech Data spouští nabídku informací o trhu ve formě služby

Tech Data a TD SYNNEX Company uzavřela celoevropskou smlouvu s přední světovou analytickou a poradenskou firmou MarketsandMarkets, díky níž mohou partneři Tech Data začlenit do svých nabídek exkluzivní tržní informace. Přístup k datům MarketsandMarkets založený na modelu as-a-service umožní partnerům zatraktivnit nabídky, ale současně i nalézt další obchodní příležitosti v nově vznikajících technologických segmentech.

Služba nabízí analýzu nejvýznamnějších trendů u klíčových technologických kategorií, jako jsou například umělá inteligence, big data, internet věcí, konektivita, robotika, chytrá výroba, wearables (chytré hodinky, náramky, náhrdelníky) a další. Využívá přitom cloudovou informační platformu Knowledge Store společnosti MarketsandMarkets založenou na strojovém učení. Kromě toho mají partneři přístup k individuálním konzultačním a poradenským službám.

„Dohoda umožní partnerům a koncovým zákazníkům získat spolehlivé, na datech založené poznatky, které mají zásadní význam v konkurenčním boji, protože pomohou investovat do správných technologií,“ uvedl Craig Smith, viceprezident pro analytická řešení a internet věcí společnosti Tech Data v Evropě.

Informační platforma MarketsandMarkets sleduje příležitosti plynoucí z nově vznikajících technologií, přičemž konkrétní možnosti jejich využití jsou přizpůsobené každému klientovi pomocí algoritmů strojového učení. Partneři Tech Data získají přístup k reportovacím a poradenským službám pokrývajícím různé aspekty, jako je například analýza cílového trhu, stanovení priorit segmentů, srovnávání produktů, řízení akvizic, identifikace příležitostí a mnoho dalších informací.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com