Connect with us

Zprávy

Tech Data retailovým partnerům nově nabízí consumer produkty Microsoftu napříč Českem, Slovenskem a Maďarskem

Společnost Tech Data – A TD SYNNEX Company, rozšířila spolupráci s firmou Microsoft a bude distribuovat její produkty z consumer kategorie retailovým partnerům v České republice, Slovensku a Maďarsku. Partneři, kteří jsou v těchto zemích aktivní, tak získají možnost objednat vše potřebné z jednoho místa a využít výhod zásobování z centrálního evropského distribučního skladu v Boru u Tachova. Spolupráce pokrývá například herní konzole Xbox, laptopy Surface consumer řady nebo široké spektrum příslušenství značky Microsoft. Tech Data je jediným distributorem v regionu, který pokrývá kompletní B2B i B2C portfolio této značky.

„Nově rozšířená spolupráce je velkou výhodou pro nás i naše partnery. Když pokrýváte tři trhy najednou, můžete se předzásobit větším množstvím produktů, vzít na sklad více produktových řad a typů. Partnerům jsme díky tomu schopni dodat potřebné zboží bez zbytečného čekání a v dostatečném množství. Další výhodou pro partnery je zjednodušená logistika a možnost vyřídit vše na jednom místě s jedním distributorem,“ říká Martin Madár, Director Software Eastern Europe ve společnosti Tech Data.

„Ve všech třech zemích nyní Tech Data patří mezi dva preferované distributory Microsoft retail produktů a zároveň jsme v celém regionu jediný distributor, který má ucelenou nabídku B2B i B2C produktů této značky. Je to pro nás zásadní krok ve spolupráci – aktuálně jsme největším distributorem Microsoft produktů napříč Českem, Slovenskem a Maďarskem a vzájemnou spolupráci chceme dále posilovat,“ uzavírá Vít Vojtěšek, Product Marketing Director společnosti Tech Data.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com