Connect with us

Zprávy

Tech Data obhájila ocenění Distributor roku HPE

Společnost Tech Data obhájila loňské prvenství a získala ocenění Distributor roku 2021 společnosti Hewlett Packard Enterprise (HPE). Vavříny převzala Tech Data na setkání „HPE Partnerské dny“ již po čtvrté za sebou.

Ocenění na zámku Zbiroh za Tech Data převzali Country Manager Pavel Salák a Jan Rosenbaum, Business Unit Manager (divize HPE). Za HPE jej předávali Jan Kameníček, Managing Director společnosti HPE ČR a Jan Joska, Channel & SMB Sales Manager HPE ČR. Společnost Tech Data je distributorem společnosti HPE Česká republika od roku 2010.

„Každá obhajoba je náročná, obzvlášť v době, která je pro IT sektor velmi složitá. O to víc si ocenění vážíme. Poděkování patří HPE a celému HPE týmu v Tech Data. A pochopitelně také, našim partnerům a zákazníkům, bez jejichž přispění bychom cenu nemohli získat,“ uvedl Jan Rosenbaum.

„Celému HPE týmu v Tech Data moc gratuluji a děkuji za spolupráci. Obhajobou titulu Tech Data potvrdila, že partnerům HPE dlouhodobě poskytuje perfektní služby,“ dodal Jan Joska.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com