Connect with us

Zprávy

Tech Data jako distributora celosvětově vyzdvihují Microsoft i Hewlett Packard

Největší světové IT společnosti oceňují přínosy Tech Data – A TD SYNNEX Company pro rozvoj globální distribuce jejich produktů a řešení. Tech Data aktuálně získala hned dvě distributorská vyznamenání od gigantů Microsoft a Hewlett Packard.

Tech Data se může pyšnit titulem Microsoft Worldwide Partner of the Year pro rok 2022, který získala v kategorii The Indirect Provider Partner za „transformaci tradičního obchodního modelu na all-inclusive model poskytovatele řešení s přidanou hodnotou“. Vítězové byli vybíráni z 3900 nominací ze 100 zemí celého světa a Tech Data v této konkurenci dokázala obhájit svůj titul z roku 2021.

Podobně jako Microsoft byli s výkony Tech Data spokojeni v Hewlett Packard Enterprise (HPE). HPE udělila Tech Data titul Global Distributor of the Year. S více než 80 000 partnery v ekosystému HPE byla společnost TD SYNNEX oceněna za své „inovace a spolupráci s HPE na růstu společných zákazníků“.

Tech Data přitom u HPE boduje i v Česku, když nedávno obhájila loňské prvenství a získala titul Distributor roku 2021 společnosti Hewlett Packard Enterprise.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com