Connect with us

Zprávy

TD SYNNEX rozšiřuje portfolio o kamerové systémy Dahua

Společnost TD SYNNEX Czech s. r. o. uzavřela partnerství s předním světovým výrobcem kamerových a zabezpečovacích systémů Dahua a výrazně tak posílí své portfolio v oblasti bezpečnostních a dohledových technologií.

Dahua Technology patří k největším světovým výrobcům se zaměřením na technologie pro bezpečnost, dohled a ochranu objektů. Do široké škály produktů a řešení Dahua Technology patří především kamerové systémy (například HDCVI a IP kamery, kamery pro rozpoznávání SPZ či parkovací kamery), záznamová zařízení, switche, přístupové čtečky a kontroléry, domovní telefony a další komponenty pro dohledová řešení. Dahua Technology je ale rovněž inovátorem na poli využití AI, IoT či cloudových služeb v bezpečnostních technologiích.

„Na spolupráci s DAHUA se moc těším, jelikož budu moci využít své dlouholeté zkušenosti z oblasti dohledových a kamerových systémů,“ uvedl Oto Scherbaum, který je produktovým manažerem pro značku DAHUA. „Pro naše zákazníky připravujeme širokou skladovou zásobu, kterou budeme schopni dodávat do 24 hodin, což by mělo být naší hlavní výhodou,“ dodal ředitel Produkt Marketingu Vít Vojtěšek.

Dahua Technology celosvětově zaměstnává přes 18 000 lidí, z toho přes polovinu ve výzkumu a vývoji. Své produkty prodává ve 180 zemích napříč všemi kontinenty. Technologie Dahua najdou uplatnění v desítkách oborů například v energetice, dopravě, řízení měst, obchodu nebo bankovnictví. Bezpečnostní řešení Dahua byla použita například při Olympijských hrách v Rio de Janeiru v roce 2016. Roční tržby firmy přesahují 5 miliard dolarů a investice do výzkumných aktivit činí skoro 500 milionů dolarů.

Dahua Technology je na českém a slovenském trhu etablovaným výrobcem a novým partnerstvím chce posílit svůj distribuční potenciál a učinit tak své výrobky ještě dostupnější pro stávající i nové zákazníky.

„Odstartování roku 2023 novým partnerstvím se společností TD SYNNEX je významným krokem pro naši společnost. Spojení know-how IT partnera s předním výrobcem kamerového systému rozšíří současné produktové portfolio TD SYNNEX a nabídne ucelené řešení pro daný segment. Tato synergie společných aktivit se pozitvně promítne v nabídce pro zákazníky, kteří hledají spolehlivého dodavatele uceleného řešení,“ okomentoval spolupráci Petr Pechač, Business Development Manager společnosti Dahua Technology Czech s. r. o.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com