Connect with us

Zprávy

TD SYNNEX je evropským distributorem roku v CONTEXT ChannelWatch 2022 Awards

Již potřetí v řadě získala společnost TD SYNNEX titul distributora roku v soutěži CONTEXT ChannelWatch 2022, která je založena na hlasování tisíců distribučních partnerů v celé Evropě. Kromě hlavní ceny se TD SYNNEX také umístila na špici v evropských kategoriích za inovace, maloobchod a cloud, vybojovala také řadu národních ocenění například ve Španělsku, Francii či Portugalsku.

CONTEXT ChannelWatch je jedním z největších světových online průzkumů IT prodejců, do kterého pravidelně přispívá více než 7 000 partnerů. Průzkum poskytuje informace o nákupních plánech a rozhodnutích prodejců, jakož i o trendech v oboru. Obchodní partneři hodnotí distributory podle různých kritérií – všechny odpovědi se považují za důvěrné a výsledky jsou založeny pouze na agregovaných datech. Výsledky pak umožňují sledovat situaci na aktuálním trhu a najít jednotlivým distributorům případná zlepšení. V rámci průzkumu prodejci v každé zemi nominují distributory, se kterými spolupracují, na cenu CONTEXT ChannelWatch Distributor of the Year.

V celoevropském hodnocení získala TD SYNNEX tituly Distributor of the Year, Best Retail Partner, Most Innovative Distributor a Best Cloud Partner. „Jsme rádi, že nás partneři zvolili distributorem roku již potřetí v řadě. Obzvlášť nás těší, že jsme získali ocenění v kategoriích inovací a cloudu,“ uvedl Patrick Zammit, prezident TD SYNNEX pro Evropu a region APJ.

„Titul distributora roku CONTEXT ChannelWatch je silným ukazatelem odolnosti společnosti TD SYNNEX v náročných časech. Ocenění pro nejlepšího cloudového partnera a nejinovativnějšího distributora zase ukazují na schopnosti TD SYNNEX reagovat na rychlé změny,“ dodal Howard Davies, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti CONTEXT.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com