Connect with us

Zprávy

Synology představuje zařízení DiskStation DS224+ a DS124

Společnost Synology oznámila dostupnost zařízení DiskStation DS224+ a DS124, dvou nejnovějších přírůstků do řady datových řešení Synology pro profesionály, malé týmy a nasazení typu edge.

Tato úložiště používají všestranný operační systém Synology DiskStation Manager (DSM) a nabízejí komplexní nástroje na ochranu a správu důležitých dat, vzdálený přístup k souborům a monitorování fyzických vlastností – to vše v kompaktní velikosti stolního počítače.

Zařízení DS224+ a DS124 nabízejí intuitivní správu souborů a sdílení prostřednictvím služby Synology Drive, privátního cloudového řešení, které kombinuje přístup nezávislý na platformě s pokročilými ovládacími prvky soukromí. Pohodlná práce odkudkoli a jednoduchost centralizovaných dat umožňují profesionálům ze všech oborů dosáhnout vyšší produktivity.

Nová zařízení společnosti Synology nabízejí celou řadu způsobů zálohování dat. Uživatelé mohou s jejich pomocí průběžně nebo ručně zálohovat pracovní stanice, notebooky a mobilní zařízení nebo využít možnost vytvoření uživatelského plánu záloh v systémech Windows a macOS.

Aby byla zajištěna vyšší úroveň ochrany, mohou uživatelé vytvářet zálohy složek, nastavení systému a softwarových balíčků uložených v zařízení Synology a ukládat je do cloudu, sekundárních systémů Synology a externích zařízení. Dále mohou uživatelé ve svých zařízeních vytvářet snímky dat v časovém bodě, což umožňuje rychlé obnovení, přičemž snímky lze následně ukládat lokálně nebo do vzdáleného umístění.

Díky systému pro správu videa (VMS) Synology Surveillance Station s podporou více než 8300 ověřených IP kamer a zařízení ONVIF představují zařízení DS224+ a DS124 výkonnou platformu pro správu sledování a záznamů. Uživatelé mohou rychle nastavovat a spravovat kamery prostřednictvím vysoce konfigurovatelného rozhraní a snadno tak šifrovat, zálohovat a archivovat záznamy.

Po doplnění o volitelné duální nahrávání ve službě Synology C2 Surveillance lze záznamy ukládat v cloudu a zajistit tak lepší vzdálený přístup a doplňkové zálohování. Šifrování klient-server chrání streamy před neoprávněným přístupem a záznam s nízkou latencí zajišťuje uložení záznamu až do poslední sekundy před odpojením streamu z kamery.

Zařízení DS224+ je navrženo jako všestranné řešení pro nasazení typu edge pro malé až středně velké týmy a nabízí redundanci dat prostřednictvím jednoho disku v konfiguraci RAID nebo dvou šachet na disky pro úložiště. Zařízení DS224+ umožňuje synchronizaci dat na více serverech prostřednictvím mnoha metod, které podporují různorodé globální nasazení – od řešení synchronizace typu systém-systém přes hybridní úložiště až po veřejné cloudové služby.

Zařízení DS124 je cíleně vytvořeno tak, aby prostřednictvím konsolidace dat vlastníkům malých firem a profesionálům pomohlo zvýšit produktivitu. Ať již jste v kanceláři nebo na cestách, mobilní aplikace pro služby Synology Photos a Synology Drive vám umožní bez námahy provádět zálohování i synchronizaci souborů. Synchronizace na vyžádání uživatelům umožňuje uložit většinu místně ukládaných dat do zařízení DS124 a minimalizovat nutnost nákladných upgradů úložiště notebooků a pracovních stanic.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com