Connect with us

Zprávy

Spolupráce OKI Europe, Kernow Coatings a Baker Materials na rostoucím evropském trhu s etiketami

OKI Europe uzavřela strategické partnerství se společnostmi Kernow Coatings a Baker Materials s cílem dále rozvíjet a řešit požadavky na specializovaná média pro nejrůznější odolné etiketové aplikace.

„V rámci pokračující expanze společnost OKI, která poskytuje řešení pro tisk etiket přímo ve firmě, zaznamenává zvýšenou poptávku po specializovaných médiích, a to zejména s požadavky na jejich odolnost. Proto je důležité, aby zákazníci mohli získat a vytvořit etikety, kterým neuškodí například voda, fyzické opotřebení nebo chemikálie.

Potisk syntetických médií od společnosti Kernow Coatings na tonerových tiskárnách OKI vyniká vysokou kvalitou. Zákazníci tak mohou potisknout širokou škálu etiket od kosmetických výrobků, přes visačky na rostliny, až po etikety na pivní lahve. To vše přímo ve firmě a na vyžádání.

Společnost Baker Materials ví, jak důležité je získat rychle a snadno média ‚ready to print‘, a proto drží dostatečné skladové zásoby médií od společnosti Kernow, schválených pro potisk na tiskárnách OKI Pro1040 a Pro1050. Díky svým rozsáhlým zkušenostem a prvotřídnímu zázemí je společnost Baker Materials schopna nabídnout širokou škálu etiket i pro potisk systémem roll to roll,“ říká Rob Brown, EMEA Head of Business Development pro zařízení Pro Series v OKI Europe.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com