Connect with us

Zprávy

Společnosti Epson Europe a SEGA of America se spojily a společně oslavují vydání hry Sonic Frontiers

Společnost Epson oznámila partnerství se společností SEGA of America u příležitosti vydání Sonic Frontiers, nové akční plošinovky Sonic s otevřeným herním světem. Hru spojují s Epson projektory pro domácí kino, které jsou ideálním příslušenstvím pro každého hráče, jenž si chce vychutnat rychlou akční hru.

V příštím roce se domácí projektory představí po celé Evropě na propagačních materiálech společnosti Epson v obchodech i na internetu, v produktových videích a na sociálních sítích. V kampani vystupuje Usain Bolt, nejrychlejší muž světa a ambasador společnosti Epson, který si užívá hru Sonic Frontiers na jednom z nejnovějších projektorů Epson pro domácího kino.

Nové projektory Epson pro domácí kino EH-LS800 a EH-TW6250, které byly uvedeny na trh na začátku tohoto roku, přinášejí pohlcující zážitek jako na velkém plátně přímo k vám domů. Oba modely jsou dokonalými společníky při hraní počítačových her a nabízejí rychlé a pohotové hraní i kvalitní obraz v rozlišení 4K PRO-UHD. Projektory umožňují rychlé a plynulé hraní, díky němuž si hráči mohou vychutnat nejnovější Sonicova dobrodružství na tajemných ostrovech Starfall Islands. Sonic Frontiers zavede hráče na výpravu světem plným rychlé akce, dobrodružství a tajemství na pěti ostrovech s rozmanitou krajinou – dokonalou scenérií pro tyto projektory.

Projektory EpiqVision Ultra EH-LS800B a EH-LS800W jsou první modely společnosti Epson se super krátkou projekční vzdáleností, které umožňují umístění blízko u stěny. Tyto projektory, které jsou k dispozici v černé i bílé barevné variantě, nabízejí působivou kombinaci vysokého jasu, vynikající kvality obrazu a všestrannosti díky využití technologie laserového zdroje světla společnosti Epson. Rozlišení projektoru 4K PRO-UHD[1] navíc vytváří ostrý a jasný obraz, který krásně zachytí barevného Sonica v rychlém pohybu. Nastavení a používání projektorů je

snadné. Tyto projektory představují skvělou náhradu za tradiční televizor. Hodí se i do těch nejmenších obývacích pokojů a poskytují flexibilní velikost obrazu od 80″ do 150″, a to již od 2,3 cm[2] od stěny. Jsou vybaveny novým speciálním HDMI herním výstupem, který zajistí méně než 20ms vstupní zpoždění, a jsou ideální pro televizní pořady, filmy, sportovní přenosy a další.

Vestavěný systém AndroidTVTM v projektoru nabízí streamování, casting a chytré ovládání spolu s úžasným zvukem reproduktorů YAMAHA, které poskytují plnohodnotný zvukový zážitek bez nutnosti použití dalších externích reproduktorů. Projektor EH-TW6250 s rozlišením 4K PRO-UHD navíc přichází v novém elegantním zaobleném designu a za dostupnou cenu. Hráči si díky možnosti flexibilního umístění s vertikálním posunem objektivu mohou vychutnat Sonic Frontiers doma naprosto kdekoli.

„Nedokážeme si představit lepší způsob, jak ukázat možnosti našich nových projektorů, než partnerství se společností SEGA of America při uvedení hry Sonic Frontiers,“ uvedl Matěj Kopecký, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „Ježek Sonic je synonymem pro rychlé akce plné barev a jasu, které se k našim projektorům dokonale hodí. Ať už chcete posunout hraní her na vyšší úroveň, nebo uvažujete o výměně televizoru, máme řešení pro každého a pro jakýkoliv rozpočet.“

Sonic Frontiers je nyní k dispozici na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox řady X|S, Xbox One, systémech řady Nintendo Switch™ a na službě Steam. Hru si můžete objednat na adrese: https://frontiers.sonicthehedgehog.com/.

Android TVTM je ochranná známka společnosti Google LLC.

Vlastnosti EH-TW6250 EH-LS800W/B
Rozlišení 4K PRO-UHD 4K PRO-UHD
Posun objektivu Vertikální +/-60
Android TV Ano Ano
Jas/svítivost 2800 4000
Velikost obrazu 40” – 500” 80” – 150”
Poměr dynamického kontrastu 35,000:1 2,500,00:1
Prodleva mezi vstupem a výstupem Méně než 20 ms Méně než 20 ms
Světelný zdroj Lampa Laser
Životnost lampy (Eco) 7500 hodin
Korekce lichoběžníkového zkreslení Ano Korekce až 33 x 33 bodů

Mobilní aplikace Epson Setting Assistant

Rozměry 333 x 123 x 275 mm 605 x 341 x 156 mm
Reproduktor 10 W YAMAHA (20W)

 

Environmentální vize 2050 –  http://eco.epson.com/

  1. Technologie 4K Enhancement posouvá každý pixel po úhlopříčce tak, aby zdvojnásobila rozlišení Full HD. V režimu 3D odpovídá rozlišení Full HD.
  2. EpiqVision Ultra EH-LS800B/W vzdálenost od stěny/velikost obrazu
   Velikost obrazu Vzdálenost od stěny k zadní části projektoru
   80” 2.3 cm
   100” 9.8 cm
   120” 17.3 cm
   150” 28.5 cm

    

 

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com