Connect with us

Zprávy

Společnost Synology představuje zařízení UC3400 a SA3400D, systémy duálních řadičů zajišťující vysokou dostupnost

Společnost Synology dnes oznámila dostupnost dvou nových systémů duálních řadičů do své řady podnikových řešení správy dat, i v Evropě: UC3400, systém typu active-active určený pro úložiště SAN a SA3400D, všestranný systém typu active-passive pro aplikace NAS a SAN. Obě zařízení zajišťují efektivní vysokou dostupnost sdílených úložišť a v případě plného rozšíření umožňují vytvoření úložiště o velikosti až 576 TB.

„Zařízení UC3400 a SA3400D nabízejí cenově i prostorově efektivní vysokou dostupnost firmám a organizacím všech velikostí,“ uvedla Peggy Weng, produktová manažerka společnosti Synology. „První je určeno k poskytování vysoce spolehlivého blokového úložiště v kontextu zařízení SAN a to druhé k zajišťování co nejvyšší doby provozuschopnosti při sdílení souborů a v kancelářských aplikacích.“

Zařízení SAN typu active-active pro bloková úložiště s vysokým požadavkem na provozuschopnost

UC3400 je řešení určené speciálně pro virtualizaci. Nabízí spolehlivé blokové úložiště s vysokou dostupností prostřednictvím protokolů iSCSI a Fibre Channel. Architektura active-active se dvěma řadiči umožňuje provedení okamžitého přepnutí služeb při selhání, to znamená, že toto zařízení je určeno pro organizace hledající řešení s nulovými výpadky pro svoje systémy a služby.

Zařízení UC3400 obsahuje ochranu dat, která splňuje přísné požadavky na dodržování předpisů. Podpora disků s vlastním šifrováním zajišťuje ochranu dat před fyzickou ztrátou nebo krádeží a replikace snímků do jiného serveru přidává další stupeň ochrany před malwarem a fyzickými haváriemi.

Všestranné řešení vysoké dostupnosti pro kancelářské aplikace

Zařízení SA3400D nabízí výjimečnou hodnotu organizacím všech velikostí, protože v jediném kompaktním systému spojuje spolehlivost a efektivitu. Architektura active-passive s vysokou dostupností zařízení SA3400D podporuje přepnutí služeb při selhání v řádu minut a minimalizuje tak výpadky služeb. Podpora polí hybridního úložiště umožňuje zařízení SA3400D současně využívat rychlost disků SSD a efektivitu pevných disků HDD a zařízení je proto vhodné pro celou řadu různých pracovních zátěží.

Díky podpoře operačního systému DSM společnosti Synology dokáže zařízení SA3400D prostřednictvím celé řady zabudovaných balíčků a softwarových balíčků jiných výrobců nabídnout rozšířené funkce.

Kromě služeb Snapshot Replication a Hyper Backup určených k zálohování dat a systémů nabízí dále intuitivní řešení pro správu záloh na úrovni organizací pro koncové body se systémem Windows, macOS a Linux, virtuální servery a cloudové aplikace s názvem – Active Backup Suite od společnosti Synology. Zařízení SA3400D dále umožňuje distribuovaným týmům spolupracovat na souborech a soubory sdílet prostřednictvím komplexní sady online aplikací společnosti Synology pro zvyšování produktivity.

Dostupnost

Zařízení UC3400 a 3400D můžete zakoupit již dnes prostřednictvím partnerů a prodejců společnosti Synology.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com