Connect with us

Zprávy

Společnost Synology představuje zařízení DiskStation DS223j, jednoduché řešení pro správu a sdílení souborů

Společnost Synology dnes oznámila, že na trh uvádí dvoušachtové zařízení DiskStation DS223j, svůj nejnovější systém základní řady J určený k plnění potřeb domácích kanceláří a malých týmů.

Díky intuitivnímu operačnímu systému Synology DiskStation Manager (DSM) nabízí zařízení DS223j celou řadu možností a aplikací pro každodenní ukládání a správu dat, včetně synchronizace a sdílení souborů, zálohování a sledování pomocí videa.

„Zařízení DS223j je vynikající zařízení NAS pro malá prostředí, ať již se jedná o domácí kanceláře nebo o něco o trochu většího,“ uvedl Michael Wang, produktový manažer ve společnosti Synology Inc. „V zařízení DS223j získají zákazníci energeticky úsporný hardware doplněný o všechny nástroje pro správu a ochranu dat, které potřebují k efektivní správě souborů.“

Vytvořte si privátní cloud

Zařízení DS223j podporuje hrubé úložiště o velikosti až 36 TB 1 a představuje tak efektivní řešení pro malé týmy, které chtějí konsolidovat svoje data do jediné platformy a zajistit k nim bezpečný a snadný přístup. Je založeno na operačním systému DSM, který obsahuje celou řadu aplikací pro zálohování, sdílení souborů a synchronizaci, pomocí kterých můžete rozšířit možnosti práce na dálku a spolupráce.

Pomocí přístupu k souborům na různých zařízeních lze soubory bezpečně spravovat kdykoli a kdekoli a prostřednictvím služby Synology Photos mohou uživatelé zálohovat, sdílet a organizovat svoje fotografie pomocí inteligentních nástrojů pro správu. V porovnání se svými předchůdci dokáže zařízení DS223j zvládnout náročnější úlohy a vyšší počet souběžných uživatelů. Vyzkoušejte o více než 180 % rychlejší indexování souborů ve službě Synology Drive a o více než 200 % rychlejší indexování snímků ve službě Synology Photos.

Po vydání nové verze operačního systému DSM 7.2, které se očekává ke konci jara, bude zařízení DS223j prvním zařízením Synology NAS řady J s podporou souborového systému Btrfs. Ten umožňuje provádět automatické opravy souborů, které snižují pravděpodobnost jejich poškození, a také přináší funkci Synology Snapshot Replication. Vytvářením častých snímků v časovém bodě mohou uživatelé vracet zpět nežádoucí nebo neúmyslné změny souborů.

Další informace o správě souborů

Zajistěte synchronizaci svých souborů

Služba Synology Drive umožňuje uživatelům z libovolného místa na světě jednoduše sdílet a synchronizovat soubory mezi počítači se systémem Windows, Mac a mobilními zařízeními a pomáhá týmům působícím v různých časových pásmech zajistit plynulé a produktivní pracovní procesy.

Zařízení DS223j lze také integrovat s poskytovateli veřejných cloudových služeb, například Google Drive, Dropbox a Microsoft OneDrive, a umožnit tak uživatelům ukládat soubory do cloudových disků jiných firem nebo z nich a zajistit si tak skutečné vlastnictví těchto dat.

Další informace o službě Synology Drive

Chraňte svůj majetek

Služba Synology Surveillance Station, s důvěrou používaná na 500 000 serverech po celém světě, pomáhá zajišťovat bezpečnost vašeho majetku. Díky podpoře více než 8300 ověřených IP kamer umožňují promyšleně navržené nástroje služby Surveillance Station uživatelům efektivně monitorovat pořizovaná videa, detekovat události zabezpečení a analyzovat záznam.

Pomocí zařízení DS223j lze monitorovat až 12 IP kamer2 a prostřednictvím služby C2 Surveillance mohou uživatelé v případě potřeby záznam ze sledování šifrovat, archivovat a zálohovat do cloudu.

Další informace o službě Surveillance Station

Dostupnost

Zařízení DS223j můžete zakoupit již dnes prostřednictvím partnerů a prodejců společnosti Synology. Další informace se nacházejí na adrese https://www.synology.com/products/DS223j

  1. Hrubá kapacita. Využitelná kapacita úložiště se může lišit podle použitých disků a konfigurace pole RAID.
  2. Součástí balíčku Surveillance Station jsou dvě bezplatné licence. K připojení více kamer a zařízení jsou potřeba další licence.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com