Connect with us

Zprávy

Společnost Schneider Electric byla jmenována šampionem žebříčku Canalys Sustainable Ecosystems Leadership Matrix

Společnost Schneider Electric byla společností Canalys prohlášena „šampionem“ v žebříčku „Sustainable Ecosystems Leadership Matrix“, a to za úspěchy při prosazování udržitelnosti v rámci partnerského ekosystému a celé organizace. Schneider Electric si ocenění vysloužil za to, že je předním dodavatelem udržitelných technologií a ESG, za své rozmanité portfolio řešení v oblasti udržitelnosti a energetiky a za svá školení, odborné znalosti a podporu partnerů, kteří se snaží vytvářet a rozvíjet dekarbonizační strategie.

Společnost Schneider Electric byla v prvním ročníku žebříčku „Sustainable Ecosystems Leadership Matrix“ oceněna jako „šampion“, protože ve srovnání s ostatními podniky v oboru prokázala nejvyšší úroveň efektivity. Mezi klíčová kritéria hodnocení patřilo vedení v oblasti udržitelnosti, firemní strategie udržitelnosti, transparentnost údajů, pokrok a transformace a zpětná vazba obchodních partnerů.

Společnost Schneider Electric byla jmenována „šampionem“ za své úsilí o dekarbonizaci provozu na podnikové úrovni, za růst svého portfolia udržitelných řešení a v neposlední řadě za své nástroje, které pomáhají zákazníkům a partnerům sledovat a snižovat emise uhlíku a optimalizovat spotřebu energie. Společnost například v minulém roce reagovala na energetickou krizi tím, že se zaměřila na energetickou účinnost; podporovala partnery při zpracování energetických hodnocení a auditů určených jejim zákazníkům, představila nový partnerský program mySchneider IT Partner Program, školení udržitelnosti Sustainability School pro partnery nebo také udílela ocenění Sustainability Impact Awards partnerům a dodavatelům usilujícím o udržitelnost. Společnost Schneider Electric také vydala Lifecycle CO2e TradeOff tool, první nástroj svého druhu pro přesný odhad celkové uhlíkové stopy datových center – včetně Scope emisí 1, 2 a 3.

„Společnost Schneider Electric v uplynulém roce prokázala vedoucí postavení v podpoře svých partnerů při vytváření strategií udržitelnosti a podpoře svých zákazníků při dosahování pokroku při plnění jejich cílů v oblasti udržitelnosti. Pozice dodavatele v žebříčku Canalys Sustainable Ecosystems Leadership Matrix je založena na zpětné vazbě partnerů, vedoucím postavení v oblasti udržitelnosti a hodnocení analytiků společnosti Canalys,“ komentovala ocenění Rachel Brindley, Senior Director pro oblast obchodních kanálů ze společnosti Canalys. „Šampioni prokázali nejvyšší úroveň efektivity při prosazování environmentální udržitelnosti v ekosystému distribučních kanálů a zároveň pokročili ve svých vlastních firemních strategiích udržitelnosti,“ dodala.

Budování udržitelných partnerských kanálů

Ve Schneider Electric se i nadále věnují problematice ESG a vytváření řešení, která zohledňují klíčovou roli partnerů při dekarbonizaci nejen jejich vlastních provozů, ale také pomáhají zákazníkům plnit a překračovat jejich vlastní cíle. Využitím odborných znalostí v oblasti firemních postupů udržitelnosti, energetického managementu, automatizace, elektrifikace a digitalizace společnost pomáhá partnerům strategicky plánovat a přijímat proaktivní opatření prostřednictvím energetických posouzení, nástrojů a služeb; digitalizovat a využívat sílu dat a prediktivní analýzy k optimalizaci efektivity a snižování nákladů a dekarbonizovat prostřednictvím digitalizace a elektrifikace.

Další informace o žebříčku Canalys „Sustainable Ecosystems Leadership Matrix“ naleznete na webu.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com