Connect with us

Zprávy

Společnost Pure Storage byla jmenována lídrem v aktuálním magickém kvadrantu Gartner pro segment primárních úložišť

Společnost Pure Storage, průkopník v poskytování pokročilých technologií a služeb v oblasti ukládání dat, oznámila, že ji společnost Gartner umístila jako lídra ve svém Magickém kvadrantu pro rok 2022 v kategorii primárních úložišť. Jedná se již o devátý po sobě jdoucí rok, kdy byla společnost Pure Storage zařazena mezi lídry, a třetí rok po sobě, kdy se umístila nejvýše na ose Ability to Execute (schopnost převádět vizi do praxe) a nejdále na ose Completeness of Vision (komplexnost vize).

Produktová řada FlashArray společnosti Pure Storage již od svého uvedení přináší moderní úložné pole založené plně na technologii flash a vytvořené pro vysoce výkonné podnikové aplikace využívající bloková úložiště. Od té doby se použití těchto produktů rozšířilo také do oblasti souborových úložišť. Tak jako další řešení Pure Storage, i FlashArray nabízí vysoký výkon, snadné používání a spolehlivost požadovanou podnikovými zákazníky.

Produktová řada FlashArray se v uplynulém roce dočkala dalších významných inovací:

• Uvedení řešení FlashArray//XL: FlashArray//XL je nejnovějším členem rodiny FlashArray. Řešení určeno pro kritické podnikové aplikace platinové úrovně – od rozsáhlých databází až po kontejnerové a cloudové aplikace. FlashArray//XL poskytuje bezkonkurenční výkon a škálování s téměř 80% zlepšením rychlosti vstupu a výstupu (IOPS).

• Všeobecná dostupnost platformy Pure Fusion: Řešení Pure Fusion je nyní všeobecně dostupné. Nabízí nejen samoobslužné uživatelské prostředí pro provisioning, ale také prostředí Storage-as-Code, které vývojářům umožňuje využít ještě rychlejší provisioning a autonomní podporu pro cloudové škálování.

• Zvýšená bezpečnost dat díky vydání Purity//FA 6.3: Nejnovější verze Purity//FA přináší neustálou ochranu dat pro podniky kdekoli na světě. Automatické zapínání snímků SafeMode™ přidává ochranu, která je ve výchozím nastavení zapnutá a poskytuje stálé zabezpečení dat, aniž by bylo nutné měnit stávající nastavení, prostředí nebo procesy organizace.

• Dopad na udržitelnost podnikání: Řada FlashArray podporuje strategické iniciativy podniků v oblasti udržitelnosti a pomáhá zákazníkům výrazně snížit jejich spotřebu energie a ekologickou stopu. S produkty FlashArray mohou zákazníci dosáhnout až 84,7% přímé úspory energie ve srovnání s konkurenčními řešeními.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com