Connect with us

Zprávy

Společnost Panasonic představuje nové profesionální 4K displeje EQ2 do kanceláří a učeben

Společnost Panasonic představuje novou řadu profesionálních 4K LCD displejů EQ2, která uspokojí stále se rozšiřující spektrum potřeb firemních budov i školních učeben. Tato modelová řada se vyznačuje kvalitním zobrazením, robustností a řadou užitečných možností konektivity v šesti velikostech obrazovky (86/75/65/55/50/43 palců).

Díky jasu 500 cd/m² a panelům s vysokou hodnotou pohlcení odlesků ostrého světla, je modelová řada EQ2 vhodná pro konferenční místnosti, učebny i otevřené prostory, jako jsou recepce či nákupní centra. Díky tomu, že lze displej orientovat na výšku nebo na šířku, s úhlem náklonu až 20 stupňů a s provozní dobou 18 hodin denně, se nová řada ideálně hodí pro zobrazování informací nebo pro digitální reklamu.

Řada EQ2 podporuje slot specifikace Intel® SDM (Smart Display Module), který lze použít s deskou přijímače bezdrátového prezentačního systému PressIT společnosti Panasonic nebo volitelnými deskami, jako jsou 12G-SDI a DIGITAL LINK. Je zde i možnost připojit kompletní počítač specifikace Intel SDM K dispozici je také vestavěná funkce „white board“ pro použití s dotykovým rámem bez potřeby připojovat počítač, pro poznámky na obrazovce anebo zvětšování a zmenšování pomocí myši.

K displeji lze připojit zařízení USB pomocí kabelu USB typu A a ovládat je pomocí počítače připojeného k displeji přes USB port typu C. To umožňuje například snadno a rychle spustit videokonferenci. Pokud je k displeji trvale připojena kamera nebo konferenční mikrofon, může uživatel jednoduše připojit svůj počítač a okamžitě ovládat všechna zařízení, která potřebuje k zahájení schůzky.

Pro maximální flexibilitu disponují displeje vstupními videokonektory HDMI (x 3), PC a USB typu C. Nová řada displejů EQ2 nabízí možnost ovládání po síti LAN nebo přes sériové rozhraní RS232. Displeje podporují ovládání přes LAN pomocí systémů AMX nebo Crestron Connected™. Tato modelová řada také podporuje funkci Screen Transfer, která umožňuje z počítače přenášet obsah až na 64 displejů připojených pomocí sítě LAN.

Displeje z nové řady EQ2 se na trhu objeví postupně od června 2022.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com