Connect with us

Zprávy

Společnost NG Retail vytvořila nový věrnostní program pro síť prodejen TESCOMA v Polsku

Společnost NG Retail, vývojář a dodavatel specializovaného softwaru pro maloobchod, která je součástí české investiční skupiny DT-holding a.s. podnikatele Daniela Tomeše, vytvořila pro společnost TESCOMA, která je na trhu známá především jako výrobce a prodejce kuchyňských potřeb, nový věrnostní program TESCOMA klub pro polský trh. Polští zákazníci tak mohou za své nákupy získávat body, a poté je využít na kamenných prodejnách či na e-shopu. Následovat bude implementace také v ostatních státech, kde má Tescoma své prodejny.


„Platforma air&me, na které je celé řešení postaveno, umožňuje centrální správu věrnostního programu, tedy nastavování slev, využití poukazů a dárkových karet, reporting atd. Hlavním benefitem jsou však možnosti analýzy chování zákazníků nejen z e-commerce, ale také z kamenných prodejen, které pomáhají zlepšit marketingovou komunikaci,“ říká Peter Semančík, obchodní ředitel NG Retail.

air&me – NG Retail

NG Retail s.r.o. je mladá a dynamická společnost navazující na již 30letou tradici dodávek specializovaných SW řešení pro maloobchod – retail. Díky týmu zkušených seniorních konzultantů má ambici přinášet stávajícím i budoucím klientům řešení, které je ušito na míru jejich byznysu, vnáší do něj přehled, pomáhá ho akcelerovat a dále rozvíjet tak, aby bylo připraveno na změny, které přináší moderní retail. Nejnovějším produktem společnosti je pokladní řešení POS NG, které patří mezi nejmodernější na trhu a zvládne obsloužit jak non-foodový segment (móda, hračky, sport, tabák), tak i prodej v oblasti fast foodu. Společnost je součástí české investiční skupiny DT‑holding a.s., která od roku 2020 sdružuje úspěšné a perspektivní společnosti.

www.ngretail.cz

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com