Connect with us

Zprávy

Společnost ITCON Solutions vstoupila do platformy SITCO

Společnost ITCON Solutions, přední český poskytovatel profesionálních konzultačních služeb v oblasti integrace manažerského řízení a moderních ICT technologií, se stala součástí obchodně-investiční platformy SITCO. Cílem tohoto kroku je akcelerace podnikání společnosti a její vstup mezi inovátory trhu.

„Vážíme si příležitosti stát se členem SITCO. Pevně věříme, že nám tento krok pomůže k dalšímu růstu. Je to pro nás začátek zcela nové etapy podnikání.  Se vstupem do platformy získáme zázemí i partnery, se kterými budeme moci sdílet nápady a zkušenosti,“ řekl jednatel ITCON Solutions Jiří Beran.

SITCO je unikátní obchodně-investiční platforma, za níž stojí tuzemský kapitál a konkrétní lidé s mnohaletou historií podnikání na trzích střední Evropy. Sdružuje podnikatele v oblasti inovativních technologií, kteří chtějí dále expandovat a zvyšovat svoji výkonnost díky investicím, sdílenému know-how a společným obchodním příležitostem. Vstupem do platformy SITCO se noví členové stávají spoluinvestory a za podíl ve svých společnostech získávají podíl v komunitním holdingu.

„Jsme rádi, že můžeme v naší rodině uvítat nového člena. Společnost ITCON Solutions pomáhá svým zákazníkům zavádět inovativní řešení a optimálně k tomu využívat technologie s vysokou dostupností poskytovaných služeb. Věříme, že jí naše platforma pomůže posunout její podnikání o úroveň výš,“ dodal řídící Equity partner společnosti SITCO Alan Ilczyszyn.

Platforma SITCO je součástí investičních aktivit skupiny SUDOP, která investuje do oblasti IT prostřednictvím SUDOP Consulting and Information Technology (dále SUDOP CIT) už od roku 2018. Ambicí SUDOP CIT je vybudovat jednu z největších IT skupin v ČR.  SUDOP CIT tvoří skupina 7 společností a nově i obchodně-investiční platforma SITCO, spolu se společností ITCON Solutions.

ITCON Solutions nabízí moderní trendy řízení ICT služeb, procesy digitální transformace a kybernetické bezpečnosti. Společnost působí na trhu od roku 2006 a pracuje pro významné české i zahraniční společnosti. Dlouhodobými klienty ITCON Solutions jsou společnosti v oblasti energetiky, průmyslu, pojišťovnictví, ale i státní správy. Zákazníkům poskytuje služby tým více než 50 konzultantů se zázemím v Praze, Mladé Boleslavi a Olomouci.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com