Connect with us

Zprávy

Společnost Epson rozšiřuje řadu profesionálních tiskáren minilab pro suché fotolaboratoře SureLab o tiskárnu SureLab SL-D500

Společnost Epson rozšířila svou řadu vysoce kvalitních fototiskáren SureLab o nový model SL-D500. Tiskárna SL-D500 je mimořádně kompaktní, mobilní a cenově výhodné řešení pro výrobu výtisků o rozměrech 10 × 15 cm / 9 × 13 cm a v porovnání s tiskárnami řady D2T2 (Dye Diffusion Thermal Transfer) přináší uživatelům řadu velkých přínosů.

Lze předpokládat, že se stane oblíbenou na současných trzích, například u prodejců fotografií, v kopírovacích střediscích, u výrobců přání, při pořádání událostí, a že otevře nové příležitosti odvětvím, včetně hotelů a uměleckých ateliérů, které chtějí rozšířit své služby.

Tiskárna SL-D500 s velmi nízkou spotřebou energie a důrazem na udržitelnost je ekonomickým řešením pro výrobu fotografických nebo oboustranných blahopřání, brožur a stolních kalendářů. Nabízí špičkovou úroveň kvality obrazu a je ideálním řešením pro doplnění nebo nahrazení sublimačních tiskáren v maloobchodních fotoprodejnách nebo na akcích.

Lehká a kompaktní tiskárna je navíc velmi skladná, takže můžete vytvořit produkční sestavu až ze tří tiskáren položených na sobě, která nezabere zbytečně velký prostor (0,105 m2) a vejde se do běžné maloobchodní prodejny nebo na pult v pohostinském zařízení.

Ovládání tiskárny SureLab je ještě jednodušší díky systému průběžného doplňování inkoustu (CISS), který umožňuje na jedné tiskárně vytisknout až 100 výtisků (celkem 300 výtisků na sestavě tří tiskáren), a to zcela bez zásahu uživatele a na ploše menší než dva listy A4.

Model SL-D500 nabízí nejen lehkou a nenáročnou konstrukci, ale také možnost napájení z přenosného akumulátoru nebo ze sítě, a díky vestavěnému přepravnímu zámku jej lze snadno přemístit.

Tato tiskárna je tak ideální volbou pro fotografy různých událostí, kteří shání řešení pro snadnou a kvalitní produkci na místě. Tiskárna SL-D500 nabízí režimy jednostranného i oboustranného tisku, je vybavena širokými možnostmi připojení (USB/LAN/Wi-Fi) a podporuje řešení Epson Cloud Solution PORT a software OrderController.

Zařízení snadno spolupracuje s ostatními tiskárnami Surelabs a tiskárnami Epson DTG pro přímý potisk textilu (Direct to Garment), tiskárnami poutačů a velkoformátovými tiskárnami a lze jej ovládat přes integrovaný panel nebo pomocí kompatibilní aplikace.

Tiskárna SL-500 je přizpůsobená pro minimální dopad na životní prostředí a díky jedinečné technologii Heat-Free společnosti Epson má sníženou stopu CO2 při přepravě a při přepočtu na jeden výtisk spotřebovává méně energie než předchozí modely. Od doby, kdy byla před více než 10 lety uvedena na trh první tiskárna SureLab, společnost Epson neustále snižuje provozní spotřebu energie z 500 W na pouhých 18 W. Udržitelnost je ještě podpořena tím, že papírová krabice na lahvičky s inkoustem je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu.

„S potěšením představujeme tento důležitý přírůstek do řady SureLab společnosti Epson, který nejen doplňuje dosavadní zařízení SureLab, ale může také splnit nároky ještě širšího okruhu firem. Nová tiskárna SureLab spotřebovává stejné množství energie jako domácí inkoustová tiskárna, a nabízí tak podnikům ekologičtější variantu používaných produktů,” uvádí Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „Naši zákazníci mohou nyní nabízet škálovatelné, mobilní a udržitelné řešení tisku s vysokou kvalitou, která se od tiskáren Epson Surelab očekává.”

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com