Connect with us

Zprávy

Společnost Epson představuje nové fototiskárny, které rozšiřují stávající řadu zařízení

Společnost Epson oznámila uvedení tří nových 24″ tiskáren, kterými rozšiřuje stávající nabídku 44″ velkoformátové tiskárny SureColor SC-P8500D, jež je určena pro velkoobjemovou produkci plakátů a do kopírovacích center. Nové produkty přinášejí výjimečnou kvalitu obrazu, nízké provozní náklady, nízké nároky na instalační prostor a jednoduché ovládání s možností tisku na širokou škálu předloh, včetně silných kartonů.

Oznámena byla také nová 44″ plně integrovaná produkční tiskárna s jednoduchou obsluhou, inteligentními funkcemi a systémem zásobníků inkoustu se šesti barvami.

Nová nabídka společnosti Epson představuje elegantní a komplexní řešení tisku pro nejrůznější firmy od maloobchodních prodejen a profesionálních fotografických studií až po produkční společnosti zaměřující se na tisk a výrobu plakátů.

Tři nové 24″ (610mm) tiskárny – SureColor SC-P6500E (jedna role), SC-P6500D (dvě role, s PostScriptem), SC-P6500DE (dvě role) a 44″ tiskárna SureColor SC-P8500DL doplňují oblíbenou 44″ (1117mm) tiskárnu SureColor SC-P8500D a společně tvoří řadu SureColor SC-Px500.

Všechny produkty této řady mají průlomovou technologii Micro TFP PrecisionCore společnosti Epson a využívají 6barevné pigmentové inkousty UltraChrome Pro6, které nyní obsahují doplňkový šedý inkoust pro rozšíření barevného prostoru.

Model SC-P8500DL je vybaven vestavěnými 1,6l zásobníky inkoustu, které zvládnou vysokokapacitní tisky velkoformátových fotografií a plakátů.

Zajišťují výjimečnou kvalitu tisku, mají extrémně kompaktní design, využívají chytré funkce a snadno se ovládají.

Všechny produkty také nabízejí zvýšenou úroveň zabezpečení a správy zařízení, kterou vyžadují jejich cílové segmenty.

Řada SC-Px500 přináší vysokou rychlost tisku (až 18 m2/h) bez ztráty kvality obrazu a má ovládací prvky umístěné na přední straně tiskárny pro zjednodušení obsluhy a vyšší produktivitu.

Produkty jsou vybaveny tiskovou hlavou, která je chráněna před prachem a částicemi, což snižuje náklady na údržbu, a sada 6barevných inkoustů snižuje provozní náklady, protože ve srovnání s jinými 8barevnými modely využívá méně inkoustu.

V rušných kopírovacích centrech a maloobchodních prodejnách je třeba zajistit důvěrný a bezpečný tisk dokumentů, proto mají tyto tiskárny vylepšené IT funkce a zabezpečení, které zahrnují ochranu NFC, a navíc šifrovaný přístup zabezpečený kódem PIN a heslem.

Snadné používání je klíčovým požadavkem, proto jsou tiskárny řady SC-Px500 navrženy tak, aby se daly jednoduše a intuitivně ovládat prostřednictvím přizpůsobitelného, dobře přístupného 4,3″ dotykového panelu. Snadné je také zakládání a vyjímání role papíru díky automatickému zakládacímu mechanismu.

Produktivitu dále zvyšuje platforma Epson Cloud Solution PORT, která umožňuje vzdálenou kontrolu stavu tiskárny ze smartphonu nebo tabletu, zatímco využití a výkon tiskárny lze monitorovat pomocí softwaru Production Monitor s aktualizacemi v reálném čase, což zajišťuje vysokou produktivitu a rychlé řešení problémů s údržbou.

„Tyto 24″ kompaktní modely v moderním provedení jsou vysoce kvalitní komerční tiskárny ideální pro tisk fotografií a plakátů,“ říká Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK „Společně se 44″ modely a novou tiskárnou SC-P8500DL nyní řada SC-Px500 nabízí ideální řešení pro každého v sektoru výroby fotografií a plakátů.“

 

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com