Connect with us

Zprávy

Společnost Alteryx Ventures oznamuje strategickou investici do společnosti MANTA

Společnost Alteryx, Inc. investuje do česko-amerického startupu MANTA a naváže tak silné partnerství v oblasti automatizace analytiky a mapování datových toků. Společnost Alteryx svou investicí pomůže společnosti MANTA v rozvoji softwaru pro mapování datových toků. MANTA tak posílí inovaci svého produktu, rozšíří svůj partnerský ekosystém a růst na klíčových trzích.

„Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností MANTA a pomáhat firmám získat přehled o jejich datových prostředích. Obě společnosti sdílejí společné poslání umožnit zavedení analytiky ve velkém měřítku,“ řekl Jay Henderson, viceprezident produktového marketingu společnosti Alteryx. „MANTA Data Lineage Platform bude silným partnerem pro naše zákazníky, kteří chtějí efektivně rozšiřovat své analytické zázemí,“ dodal.

Tomáš Krátký, generální ředitel a zakladatel společnosti MANTA, k tomuto partnerství uvedl: „Data Lineage se stává základním kamenem moderní strategie správy dat a je jádrem pokročilých konceptů, jako je data fabric, což umožňuje podnikům plně zprovoznit data a zvýšit interní produktivitu. Jsme hrdí na to, že společnost Alteryx je naším partnerem, který nám pomůže urychlit inovace ve vývoji a zároveň nám rozšíří naši rostoucí zákaznickou základnu.

„Naše partnerství spočívá v přidané hodnotě, kterou přinášíme našim zákazníkům. Ukazuje na rostoucí partnerský ekosystém společnosti MANTA a skutečnost, že společnost Alteryx se nerozhodla pouze pro partnerství, ale také do nás investovala, to jen podtrhuje,“ uvedla Nancy Louisnord, globální ředitelka marketingu ve společnosti MANTA.

Společnost MANTA umožňuje datovým profesionálům a IT oddělením zajistit správný chod datových toků v celém podniku. Díky společnosti Alteryx, která se angažovala v největších a nejsložitějších globálních podnicích na světě získá MANTA silného partnera pro svůj další rozvoj. Obě společnosti společně vytvářejí komplexní řešení, které organizacím umožňuje do hloubky porozumět datovým tokům, včetně toho, jak data procházejí firmou, kde vznikají, jak jsou transformována, analyzována a nakonec použita.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com