Connect with us

Zprávy

Schneider Electric uvádí na trh rámečky k zásuvkám a vypínačům s držákem na mobilní telefon

Schneider Electric uvádí na trh unikátní produkt – krycí rámeček k zásuvkám a vypínačům s držákem pro mobilní telefon z řady Sedna Design/Elements. Smartphone lze zároveň nabíjet přes USB kabel.

Společnost rozšiřuje od začátku roku 2022 nabídku řady Sedna Design/Elements o unikátní rámeček zásuvek a vypínačů s držákem na mobilní telefon. Je dostupný ve čtyřech barvách vhodných do domácího interiéru. Instalovat si ho můžete ve standardní bílé, béžové a v metalických barvách: aluminiu a antracitu. Řadí se tak k těm smart doplňkům do domácnosti, které v jiné produktové řadě nenajdete.

Rámeček lze použít v kombinaci s jakoukoliv běžnou zásuvkou, ale je možné ho chytře spojit i s USB nabíjecí zásuvkou. Sedna D/E disponuje nejmodernějšími USB nabíjecími zásuvkami s konektory A+C, které nabijí vaše mobilní zařízení podstatně rychleji díky vyššímu výkonu a výstupnímu proudu 2,4 A.

Další vypínače Schneider Electric mohou dále disponovat právě USB připojením, Bluetooth, stmívači nebo například antibakteriálním povrchem.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com