Connect with us

Zprávy

Salesforce uvádí na trh Einstein 1 Studio: Nízkokódové nástroje AI pro přizpůsobení Einstein Copilot a integraci AI do libovolné CRM aplikace

Během vývojářské konference TrailblazerDX oznámila pořádajicí společnost Salesforce (NYSE: CRM) uvedení Einstein 1 Studio, sady nízkokódových nástrojů, které umožňují administrátorům a vývojářům Salesforce přizpůsobit Einstein Copilot – konverzačního asistenta s umělou inteligencí pro CRM – a bezproblémově začlenit umělou inteligenci do jakékoli aplikace pro každou zákaznickou a zaměstnaneckou zkušenost.

Einstein 1 Studio obsahuje nástroje Copilot Builder pro vytváření vlastních akcí AI k provádění konkrétních obchodních úkolů, Prompt Builder pro vytváření a aktivaci vlastních výzev v průběhu práce a Model Builder, kde mohou uživatelé vytvářet nebo importovat různé modely AI. Díky tomu mohou firmy poskytovat důvěryhodné zkušenosti s AI v rámci platformy Salesforce Einstein 1, které jsou přizpůsobeny potřebám jejich zákazníků.

Proč je to důležité: 9 z 10 IT profesionálů uvedlo, že generativní AI je donutila změnit způsob implementace a používání nových technologií. Potřebují intuitivní uživatelská rozhraní, která usnadňují interakci s AI v průběhu práce; modely AI, které odpovídají jejich případům použití; a přístup k důvěryhodným zákaznickým a obchodním datům, aby modely AI byly podloženy a zajistily přesné a relevantní výstupy.

Platforma Einstein 1 společnosti Salesforce integruje uživatelské rozhraní, různé modely umělé inteligence a data do jediné platformy založené na metadatech. Právě to pohání nástroje Einstein 1 Studio, které usnadňují nízkokódové a nekódové přizpůsobení Einstein Copilot, stejně jako vytváření a úpravy vložených výzev a akcí, které se plynule napojují na modely AI v toku práce v každé aplikaci Salesforce. Einstein 1 Studio je hluboce integrováno s Data Cloud, který bezpečně odemyká a sjednocuje zachycená data a zakládá modely AI s komplexním porozuměním datům a metadatům zákazníků.

S aplikací Einstein 1 Studio se dostanete hlouběji: Správci a vývojáři Salesforce mohou využít následující nové nástroje Einstein 1 Studio k vytvoření nové generace aplikací s umělou inteligencí, a to přizpůsobením umělé inteligence v každé aplikaci a pracovním postupu Salesforce. Firmám to pomůže zvýšit produktivitu, zlepšit zákaznickou zkušenost a zvýšit marže. Mezi tyto nástroje patří např:

  • Kopilot Builder: (beta) – Copilot Builder pomáhá každé společnosti nakonfigurovat a přizpůsobit Einstein Copilot pro její podnikání. Správci a vývojáři Salesforce mohou využít nástroje, které již mají, jako jsou Apex, Flow a MuleSoft API, a nové generativní komponenty AI, jako jsou výzvy, aby Einstein Copilot mohl plnit úkoly v průběhu práce. Einstein Copilot může tyto vlastní akce využít k dokončení úkolů v jakékoli aplikaci Salesforce nebo externím systému.
  • Tvůrce výzvy: Prompt Builder umožňuje správcům a vývojářům vytvářet vlastní, opakovaně použitelné výzvy AI bez nutnosti kódování, čímž zjednodušuje složité procesy a podporuje inovace v podnikání. Rozšiřuje to nejen využití generativní AI nad rámec konverzačních rozhraní, ale také umožňuje zákazníkům navrhovat a znovu využívat výzvy i u jiných zkušeností. Například vlastní výzvu lze bez problémů vložit do záznamu kontaktu jako tlačítko, což agentovi v kontaktním centru umožní jedním kliknutím získat přehled o všech eskalovaných případech zákazníka.
  • Konstruktér modelu: Narozdíl od jiných řešení, která omezují firmy k používání jednoho velkého jazykového modelu (LLM), poskytuje Einstein 1 Studio flexibilitu pro připojení k různým modelům AI. Kromě toho představuje nástroj Model Builder pro firmy způsob, jak bez kódu, s nízkým kódem a prokódovaně vytvářet vlastní prediktivní modely AI vyškolené na datech Data Cloud. Pro generativní AI umožňuje nástroj Model Builder zákazníkům vybrat si z LLM spravovaných společností Salesforce nebo si přinést vlastní modely. Firmy mohou využívat prediktivní a generativní modely AI a služby partnerů Salesforce, včetně Amazon Web Services (AWS) prostřednictvím Amazon Bedrock a Amazon SageMaker, Anthropic, Azure OpenAI, Cohere, Databricks, Vertex AI a OpenAI společnosti Google Cloud, a trénovat nebo dolaďovat vybrané modely na datech Data Cloud bez nutnosti přesouvat nebo kopírovat data.

Einsteinova vrstva důvěry: Nasazení AI, které můžete důvěřovat, podle vašich podmínek: Vrstva Einstein Trust Layer je určena pro firemní AI a představuje soubor funkcí, které pomáhají firmám využívat výhody generativní AI, aniž by došlo ke snížení bezpečnostních standardů. Novinkou vrstvy Einstein Trust Layer je zákaznicky konfigurovatelné maskování dat, které umožňuje správcům vybrat pole, která chtějí maskovat, a poskytuje tak větší kontrolu. Kromě toho jsou nyní auditní stopa a data zpětné vazby shromážděná z výzev a odpovědí AI uložena v Data Cloudu, kde je lze snadno reportovat nebo použít pro automatická upozornění prostřednictvím Flow a dalších nástrojů platformy Einstein 1.

Perspektiva společnosti Salesforce: „Zákazníci si velmi oblíbili snadnou přizpůsobivost řešení Salesforce. Naše nové studio Einstein 1 Studio umožňuje administrátorům a vývojářům snadno vytvářet a přizpůsobovat Einstein Copilot a zapojovat aplikace AI do pracovního procesu v rámci Salesforce, a to na míru specifickým požadavkům jejich společnosti a odvětví,“ říká Clara Shih, generální ředitelka Salesforce AI. „Nízkokódové nástroje Einstein 1 Studio, postavené na naší platformě Einstein 1 Platform a sjednocené metadaty, která bezpečně propojují a odemykají data z celého firmy, demokratizují vývoj aplikací AI a rozpoutávají novou vlnu inovací, které změní pracovní postupy a rozšíří lidské schopnosti v každém týmu a funkci.“

Průkopníci stojí v čele revoluce v oblasti umělé inteligence: Nový průzkum ukazuje, že IT týmy uvádějí jako hlavní problém při zavádění AI „nedostatek dovedností v oblasti AI“. Na základě své knihovny vzdělávacího obsahu pro AI uvádí společnost Salesforce na trh nové Trailhead . kurzy Einstein Copilot a Prompt Builder, které umožňují administrátorům a vývojářům zdokonalit své dovednosti se zaměřením na AI. Více než 6 milionů Trailblazers využilo Trailhead ke vzdělávání, propojení a postupu v kariéře a od června 2023 získali více než 1 milion odznaků AI.

„Vývojáři přebírají otěže a řídí podniky během AI revoluce. Za velmi krátkou dobu jsme byli svědky toho, jak vývojáři vytvářejí a nasazují AI způsobem, který změnil téměř každé odvětví,“ říká Ann Weeby, SVP Trailhead, Salesforce. „Posláním Trailhead je umožnit budoucím inovátorům volný přístup k dovednostem a kariérním příležitostem, které budou definovat příští generaci podnikání a technologií.“

Pohled zákazníka:

  • „Dlouho jsme toužili využít sílu generativní umělé inteligence v našem podnikání, ale obavy o ochranu osobních údajů a zabezpečení nás až doposud odrazovaly. Díky nástroji Prompt Builder jsme změnili názor: umožnil nám bezpečně vytvářet generativní AI zážitky, které našim uživatelům šetří drahocenný čas, a přitom zachovat bezpečnost našich dat uvnitř naší organizace.“ – Andrew Russo, architekt Salesforce, BACA Systems
  • „Nástroj Prompt Builder umožňuje našemu týmu ve společnosti Carnegie Learning snadno a bez kódu přenášet data CRM do našich výzev! To nám pomáhá rozšířit naše obchodní procesy a zkrátit dobu odezvy servisních oddělení, oslovení e-mailem a generování obsahu.“ – Marissa Scalercio, viceprezidentka pro obchodní operace, Carnegie Learning

Ceny:

  • Zákazníci mohou získat přístup k aplikaci Einstein 1 Studio zakoupením edice Einstein 1 nebo jejím přidáním k edicím Enterprise nebo Unlimited. Podrobné informace o cenách jsou k dispozici zde.

Globální dostupnost:

  • Aplikace Prompt Builder a Model Builder jsou nyní celosvětově dostupné. Nástroj Copilot Builder je celosvětově k dispozici v beta verzi.
  • Studio Einstein 1 v současné době podporuje data uložená ve Spojených státech a v anglickém jazyce.
  • Podpora nástroje Model Builder pro jemné ladění LLM na datech Data Cloud bude k dispozici později v tomto roce, počínaje LLM Amazon Bedrock, Google Vertex AI a OpenAI.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com