Connect with us

Zprávy

Salesforce spouští novou operační zónu Hyperforce EU

Společnost Salesforce, celosvětový lídr v oblasti CRM, uvádí na trh novou operační zónu Hyperforce EU, která umožní globálním zákazníkům bezpečně ukládat a zpracovávat data v Evropské unii.

Hyperforce EU Operating Zone nabízí služby zabezpečení a ukládání dat včetně zásad nulové důvěryhodnosti a šifrovacích klíčů a umožňuje tak zákazníkům větší kontrolu nad jejich daty – aby k nim měli přístup kdy, kde a jak chtějí.

Naše strategie se zaměřuje na to, abychom zákazníkům pomohli splnit jejich obchodní cíle a zároveň řešili jejich regulační rizika,“ řekl Ed Britan, vedoucí globálního oddělení ochrany osobních údajů společnosti Salesforce. „Provozní zóna Hyperforce EU poskytuje zvýšenou úroveň závazku týkajícího se rezidence dat, což znamená, že naši zákazníci mohou mít možnost volby a kontroly, kterou potřebují k tomu, aby jejich data zůstala v EU.“

Salesforce tak pokračuje v rozšiřování globální působnosti služby Hyperforce, která umožňuje zákazníkům Salesforce bezpečně nasazovat aplikace a služby Salesforce odkudkoli a zároveň využívat škálu a agilitu veřejného cloudu. Hyperforce je v současné době v provozu ve 12 zemích světa a do konce roku 2023 bude spuštěna na dalších čtyřech místech.

Zjistěte více:

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com