Connect with us

Zprávy

Rozšířená řada tiskáren Canon MegaTank nabízí kvalitní domácí tisk

Společnost Canon oznámila rozšíření své modelové řady MegaTank o čtyři nové rychlé, vysoce kvalitní tiskárny s doplňováním inkoustu – ideální pro rodiny, které chtějí ušetřit na domácím tisku. Nové tiskárny MegaTank nabízí řadu funkcí pro široký okruh uživatelů – ať studujete, pracujete flexibilně z domova nebo tisknete pro svou rodinu:

  • PIXMA G4470: vysokorychlostní tiskárna 4 v 1 s automatickým podavačem dokumentů a WiFi
  • Řada PIXMA G3470: multifunkční tiskárna (MFP) 3 v 1 s WiFi – k dispozici ve třech barvách
  • PIXMA G2470: multifunkční zařízení 3 v 1
  • PIXMA G1430: jednoúčelový model

Mezi klíčové vlastnosti celé modelové řady patří vysokokapacitní, snadno doplňovatelné inkoustové nádobky, vysoká rychlost tisku, kvalitní výstupy a zjednodušená rozhraní, která usnadňují obsluhu.

Nízké provozní náklady

Aktualizovaná řada zahrnuje čtyři cenově výhodné tiskárny – schopné produkovat velké objemy kvalitních dokumentů a fotografií bez starosti o výměnu inkoustových kazet. Díky systému nepřetržitého zásobování inkoustem jsou provozní náklady ve srovnání s tiskárnami na bázi kazet efektivnější. Díky zásobníkům inkoustu s vysokou výtěžností mohou všechny čtyři modely vytisknout 6 000 stran z jediné lahvičky s černým inkoustem[i] a o 27 % více v ekonomickém režimu[ii] (7 600 stran). U barevného tisku nabízejí nejnovější modely MegaTank vysokou výtěžnost až 7 700 stran z jedné sady inkoustů[iii] (8 100 v ekonomickém režimu). Jsou ideální pro zaneprázdněné rodiny, které chtějí cenově výhodnou tiskárnu, která v případě potřeby poskytuje kvalitní výstupy. Tiskárny používají inkousty na bázi pigmentu i barviva. To pomáhá dosáhnout ostrosti u černého textu a zářivých barev u barevných obrázků.

Vysoká rychlost, vysoká produktivita

Všechny čtyři tiskárny v této řadě dosahují vysoké rychlosti tisku – 11,0 obr./min černobíle a 6,0 obr./min barevně a jsou tedy rychlejší než předchozí modely. Díky spolehlivému a rychlému tisku mohou uživatelé věnovat čas a energii jiným kreativním činnostem a tisknout s důvěrou vysoce kvalitní výstupy ve velkých objemech. Ostrými a výraznými výtisky tato řada uspokojí široké spektrum potřeb a požadavků – od studentů, kteří potřebují tisknout rozsáhlé seminární práce, po ty, kdo se se svými rodinami věnují tvůrčím aktivitám. Ti, kdo pracují z domova, ocení u modelu PIXMA G4470 automatický podavač originálů na 35 listů pro rychlé skenování a kopírování vícestránkových dokumentů, který zvyšuje produktivitu práce.

Snadná obsluha pro celou rodinu

Tiskárny PIXMA G2470, PIXMA G3470 a PIXMA G4470 se vyznačují novým designem se snadnou a přehlednou obsluhou. Instalaci a ovládání usnadňují také LCD displeje. Díky inkoustové technologii Canon MegaTank jsou všechny tiskárny této řady jednoduché na obsluhu a údržbu. Dobu nutných odstávek tiskárny minimalizuje uživatelsky vyměnitelná údržbová kazeta spolu s nestlačitelnými lahvičkami na inkoust s mechanickou identifikací barvy.

Modely PIXMA G4470 a PIXMA G3470 umožňují uživatelům jednoduché připojení a tisk z chytrých zařízení díky kompatibilitě s technologiemi Apple AirPrint a Mopria® pro Android a podpoře aplikace Canon PRINT. Kreativně zaměření uživatelé mohou hledat inspiraci na internetových stránkách Canon Creative Park, kde naleznou mimo jiné prostorové papírové modely nebo šablony různých blahopřání s možností tisku i na magnetický nebo matný fotopapír. Řada PIXMA G3470 je k dispozici ve třech barevných variantách – černé, bílé a červené.

V rámci řady MegaTank společnost Canon dnes uvedla na trh také tiskárny MAXIFY GX3040 a MAXIFY GX4040, které obohacují řadu MAXIFY o tiskové schopnosti pro potřeby malých firem a domácích kanceláří.

[i] Výtěžnost stránek vychází z údajů o spotřebě z následující lahvičky s inkoustem, nikoli z první.​ Výtěžnost barevného tisku dokumentů je odhadovaná hodnota založená na individuální testovací metodě společnosti Canon využívající barvu ISO/IEC 24712.

[ii] Výtěžnost stránek běžného papíru v ekonomickém režimu je odhadovaná hodnota.

[iii] Výtěžnost stránek vychází z údajů o spotřebě z následující lahvičky s inkoustem, nikoli z první.​ Výtěžnost barevného tisku dokumentů je odhadovaná hodnota založená na individuální testovací metodě společnosti Canon využívající barvu ISO/IEC 24712.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com