Connect with us

Zprávy

Rozjeďte Velikonoce s novým přenosným reprákem od YENKEE

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi každoroční cestování za rodinou a přáteli. Proto značka YENKEE představila nový přenosný reproduktor YSP 3000GN HAMMER s hmotností 1 500 g a outdoorovým designem. Jeho kvalitní zvuk rozjede díky voděodolnosti IPX6 skvělou zábavu, ať jste kdekoli.

Bluetooth

Reproduktor YENKEE YSP 3000GN HAMMER připojíte k jakémukoli zařízení s podporou Bluetooth 5.0 v dosahu 10 m a posloucháte tak hudbu nebo přijímáte telefonní hovory prostřednictvím vestavěného mikrofonu a funkce handsfree. Propojit můžete reproduktor i k jiným zařízením, díky 3,5 mm AUX konektoru.

STEREO

Síla reproduktoru je 20 W, ale pomocí technologie TRUE WIRELESS STEREO (TWS) můžete propojit dva reproduktory HAMMER a získat tak výkonnější 40 W stereo zvuk. Tím dostane každá párty dvojnásobné grády.

Dlouhé hodiny zábavy

Dobíjecí lithium-iontová baterie s kapacitou 5 200 mAh poskytuje skvělých 22 hodin non-stop přehrávání hudby. Užijete si tak jízdu až do rána! Vstup USB-C poté opět zajistí dobití reproduktoru YENKEE.

Na českém trhu je reproduktor YENKEE YSP 3000 GN HAMMER v prodeji od března 2022.

Doporučená cena 1 199 Kč. Rozměry 280 x 111 x 86 mm.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com