Connect with us

Zprávy

Přední švýcarský zpracovatel mléka přechází na cloudové řešení Infor

Infor®, dodavatel odvětvových cloudových řešení, oznámil, že společnost Emmi, přední výrobce mléčných výrobků se sídlem ve švýcarském Lucernu, implementovala řešení Infor CloudSuite Food & Beverage na platformě Amazon Web Services (AWS). Společnost nahradila svůj původní on-premise ERP systém odvětvově-specifickou, multi-tenantní platformou na pěti svých lokalitách během pouhých 6 měsíců.

Emmi je předním výrobcem vysoce kvalitních mléčných výrobků ve Švýcarsku. Společnost vznikla v roce 1907 spojením několika družstev v okolí Lucernu. Emmi přikládá velký význam šetrnému chování k přírodě a dobrému vztahu s venkovskými komunitami. Společnost vyrábí své produkty s přibližně 9 000 zaměstnanci na více než 50 místech v 11 zemích, s ročními tržbami ve výši 4,2 miliardy švýcarských franků.

Infor CloudSuite Food & Beverage je řešení speciálně určené pro potřeby potravinářského a nápojářského průmyslu a poskytuje také speciální mikro-odvětvové funkce pro zpracovatele mléka. Strategie veřejného cloudu Infor umožňuje společnosti Emmi využívat osvědčené postupy v rámci mezinárodních operací. S Infor CloudSuite Food & Beverage nyní pracují pobočky v Kanadě, Velké Británii a Beneluxu a dvě dceřiné společnosti ve Spojených státech, přičemž řešení je postupně nasazováno i na další lokality.

Pro společnost Emmi je důležitá zejména vynikající škálovatelnost cloudové platformy, která umožňuje snadné připojení nových poboček, a nižší provozní náklady. Kromě toho je řešení vždy aktuální díky pravidelným updatům v reálném čase. Z pohledu funkčnosti Emmi těží zejména z nejnovějších funkcí v oblasti finančního řízení a rekonciliace.

Rychlou a efektivní implementaci ve společnosti Emmi umožnily zejména předpřipravené funkce pro mlékárenský a sýrařský průmysl. Patří mezi ně například příjem mléka dle obsahu tuku, bílkovin a sušiny, push-pull plánování, zohlednění proměnlivé hmotnosti při výrobě sýrů či bezproblémová dohledatelnost šarží.

„Infor CloudSuite Food & Beverage je pro nás velkou pozitivní změnou,“ říká Markus Blatter, vedoucí projektu ve společnosti Emmi. „Je nejen přehlednější a má výhodnější strukturu nákladů ve srovnání s původním lokálním systémem, ale díky pravidelným aktualizacím a novým funkcím se také ukazuje jako flexibilnější a agilnější.“

Další informace o řešení Infor CloudSuite Food & Beverage: https://www.infor.com/products/cloudsuite-food-and-beverage

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com