Connect with us

Zprávy

Predator Race Cup se v roce 2022 vrací s novými auty

Společnost Acer dnes oznámila, že spouští registraci do soutěže Predator Race Cup 2022, která je otevřena do 19. 5. 2022. Závody budou probíhat na platformě Assetto Corsa a mohou se jich zúčastnit nejen ambiciózní simracingoví závodníci, ale také fanoušci motorsportu, hráči PC her a další nadšenci.

O účasti v Národním [nebo regionálním] poháru soutěže Predator Cup 2022 rozhodnou kvalifikační závody. 26 jezdců s nejrychlejším časem se pak utká ve třicetiminutovém Národním [nebo regionálním] finále. Dva nejlepší vítězové Národních [nebo regionálních] pohárů dostanou pozvánku na Mezinárodní finále konající se 14. června, kde se utkají s dalšími vítězi Národních pohárů ze 24 zemí. Vítěz Mezinárodního finále vyhraje neopakovatelný a výjimečný zážitek, kdy se na jeden rok připojí k týmu R8G eSports jako nováček a bude se učit od těch nejlepších.

„Po úspěchu prvního Predator Race Cupu, který proběhl v roce 2021, vymýšlíme do budoucna vlastní formáty soutěží v eSportu. Díky spolupráci s profesionálním závodníkem, podnikatelem, zakladatelem týmu R8G eSports a podporovatelem eSportu Romainem Grosjeanem, která započala v roce 2020, může společnost Acer podporovat herní komunitu a pomáhat talentovaným amatérským závodníkům růst,“ říká Hajo Blingen, viceprezident marketingu společnosti Acer pro Evropu, Střední východ a Afriku. „Protože má simracing potenciál se nadále rozvíjet, jsme nesmírně hrdí na to, že můžeme i nadále úzce spolupracovat s týmem R8G eSports a se špičkovými prodejci v mnoha zemích v Evropě, Africe a na Středním východě.“

Všichni účastníci Národního poháru Predator Race Cupu 2022 mají na výběr tři prestižní vozy: Mercedes AMG GT3, Lamborghini Huracan GT3 nebo McLaren 650 GT3. S vybraným vozem budou závodit na 5 891 km dlouhém okruhu Silverstone, který je proslulý svými rychlými zatáčkami a vysokými průměrnými rychlostmi závodníků.

Predator Race Cup 2022 v České republice a na Slovensku bude přenášen živě na Twitch kanále eSuba s odborným komentářem, který bude fanoušky celou akcí provázet. Další podrobnosti o vysílání Mezinárodního finále budou zveřejněny před akcí. K Predator Race Cupu se vážou i speciální prodejní akce u partnera závodu CZC.cz.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com