Connect with us

Zprávy

PocketBook Verse: nová generace příjemného a snadného čtení

Společnost PocketBook představuje uživatelsky přívětivou, kompaktní a lehkou 6palcovou elektronickou čtečku PocketBook Verse, která má poskytnout vše potřebné pro pohodlné čtení. Nová čtečka PocketBook Verse je vybavena dotykovým displejem E Ink Carta™ šetrným k očím, adaptivním osvětlením SMARTlight, má slot microSD a podporuje službu PocketBook Cloud.

Bezpečná pro oči jako tištěná stránka

PocketBook Verse je dokonalým společníkem pro vášnivé čtenáře. Díky 6“ dotykové HD obrazovce E Ink Carta™ je čtení pohodlné a příjemné. Vysoce kvalitní displej poskytuje zážitek jako při čtení tištěných knih: hodiny čtení bez námahy a ztráty pozornosti, bez odlesků na ostrém slunci. To vše díky dokonale průzračnému displeji E Ink, který dělá text bezvadně čitelným.

Větší svoboda s technologií SMARTlight

Čtečka jako průvodce dnem i nocí, to je maximální pohodlí při čtení se zařízením PocketBook Verse, které je vybaveno technologii SMARTlight. Díky ní může uživatel přizpůsobit parametry obrazovky jakýmkoli světelným podmínkám a plynule, bez přerušení čtení, upravit jas a teplotu barev na stránce – stačí posunout prst po straně displeje. Preferované šablony nastavení obrazovky lze ukládat a aktivovat je později.

Čtení bez omezení s podporou 25 formátů

PocketBook Verse podporuje 25 knižních a grafických formátů včetně ACSM, AZW, CBZ, DJVU, DOC, EPUB, FB2, PDF, TXT, JPEG a PNG, takže soubory už není nutné konvertovat. Model Verse také nabízí kompatibilitu se službami online knihoven díky podpoře Adobe DRM.

Slot na paměťovou kartu a měsíc četby na jediné nabití

Zařízení je vybaveno 8 GB vestavěné paměti, což poskytuje dostatek prostoru pro uložení několika tisíc knih. Čtečka je také vybavena slotem pro paměťovou kartu s kapacitou až 128 GB, která do virtuální knihovny pojme více než 15 tisíc elektronických knih v závislosti na formátu a kvalitě jednotlivých stažených souborů. Verse vyniká také energetickou úsporností: na jedno úplné nabití vydrží až měsíc aktivního čtení.

Vynikající kombinace pohodlí a stylu

PocketBook Verse je kompaktní zařízení, které váží pouhých 182 g a snadno se vejde do batůžku nebo kabelky. Kombinace mechanických ovládacích tlačítek a dotykového displeje nabízí snadnou navigaci a intuitivní čtení. Elegantní a vkusný vzhled, minimalistický design a poutavé barvy Bright Blue a Mist Grey doplní každý styl. Doporučená prodejní cena čtečky PocketBook Verse je 3199 Kč.

Skvělé možnosti čtení s bezplatnými slovníky a cloudovými službami

Díky vestavěné Wi-Fi nabízí PocketBook Verse rychlý přístup k online knihkupectvím, uživatel si může snadno prohlížet a nakupovat knihy z různých zdrojů. Pomocí služby PocketBook Cloud lze synchronizovat soubory s různými zařízeními. Dropbox pak umožňuje rychlé doručení elektronických knih přímo do čtečky. Zařízení má 11 předinstalovaných slovníků a možnost zdarma stáhnout dalších 42 jazykových kombinací.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com