Zprávy

Nové možnosti ochrany dat a obnovy po ransomwaru s Veeam Backup for Microsoft 365

Společnost Veeam Software, lídr v oblasti Data Protection a Ransomware Recovery, dnes oznámila, že prostřednictvím API rozhraní integruje své řešení Veeam Backup for Microsoft 365 s nově spuštěným Microsoft 365 Backup, aby zákazníkům a partnerům poskytla nové možnosti zálohování, obnovy, ochrany proti ransomwaru a kontinuity podnikání. Společnost Veeam plánuje tuto integraci využít k poskytování inovací a nových zkušeností zákazníkům společnosti Microsoft, kteří potřebují pro zachování chodu svých podniků tu nejlepší ochranu dat a obnovu po ransomwaru.

„Dnes je každý podnik digitálním podnikem,“ řekl Danny Allan, technický ředitel společnosti Veeam. „To znamená, že rychlý a spolehlivý přístup k datům a jejich dostupnost jsou pro udržení chodu firem klíčové. Společnost Veeam je předním poskytovatelem zálohování a obnovy pro Microsoft 365, s více než 15 miliony uživatelů, které chrání. Jsme potěšeni, že můžeme rozšířit naše pokročilé funkce pro zákazníky a partnery využívající Microsoft 365 Backup. Plánujeme jim poskytovat nové inovativní funkce a možnosti využívající výkon a spolehlivost Veeam Data Platform, která udržuje podniky v chodu.“

„Jsme nadšeni spoluprací se společností Veeam a těšíme se na bezprecedentní rychlost a rozsah zálohování a obnovy, které mohou zákazníkům přinést s naším novým řešením Microsoft 365 Backup,“ řekl Jeff Teper, prezident divize Collaboration Apps and Platforms společnosti Microsoft.

Veeam Backup for Microsoft 365 je dnes předním řešením pro zálohování Microsoft 365 a používá ho k ochraně více než 15 milionů uživatelů. Toto rozšíření odráží sdílenou odpovědnost zákazníků za vlastnictví a ochranu jejich kritických dat v Microsoft 365 a eliminuje riziko ztráty dat v Microsoft 365, včetně Microsoft Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business a Microsoft Teams. Veeam Backup pro Microsoft 365 poskytuje nejnižší cíl bodu obnovy (RPO), nejširší sadu možností obnovy a flexibilitu zálohování dat v Microsoft 365 do libovolného umístění. Přidání podpory pro Microsoft 365 Backup rozšíří tyto špičkové možnosti a bude k dispozici všem zákazníkům s Veeam Backup pro Microsoft 365, jakmile bude k dispozici.

Exit mobile version