Connect with us

Zprávy

Nové HDD disky v designovém provedení Boba Fett, Grogu a Mandalorian, které oslavují 4. května – Den Star Wars

Společnost Seagate dnes oslavila Den Star Wars představením tří sběratelských pevných disků (HDD), jejichž design je inspirován postavami Boba Fetta™, Grogua™ a Mandaloriana™. Nejnovější přírůstky do řady speciálních licencovaných edic úložných zařízení společnosti Seagate byly uvedeny na trh o svátku fanoušků světa Star Wars, jehož vznik je spojen s ikonickou hláškou „ať tě provází Síla“ („May the Force be with you”). Novinky v produktovém portfoliu přináší sběratelům a technologickým nadšencům hmatatelný kousek galaxie.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit nejnovější výsledky naší pokračující spolupráce s Lucasfilm a přinést hráčům a fanouškům Star Wars tři nové ikonické designy,“ říká Jeff Fochtman, senior viceprezident pro obchod a marketing společnosti Seagate Technology. “Od návrhu až po funkčnost disků, tato zařízení přináší sílu do všech PC sestav a konzolí Star Wars nadšenců.”

Nové speciální externí pevné disky FireCuda se připojí k rodině ingotových disků Star Wars Beskar™, které jsou k dispozici ve třech jedinečných designech, které reprezentují jednu z legendárních postav: chladné chování lovce odměn Boba Fetta, radostný pohled malého Grogua a čestný a neochvějný účel Mandaloriana. Disky jsou vybaveny přizpůsobitelným RGB LED osvětlením a již po vybalení každý design obsahuje vlastní charakteristické světlo: křiklavě červená pro Boba Fetta, zářivě modrá pro Grogua a výrazně modrá pro Mandaloriana. Díky vestavěným a přizpůsobitelným možnostem osvětlení umožní všechny tři disky hráčům a fanouškům Star Wars vzdát doma hold jedné z předalekých galaxií.

Externí pevné disky FireCuda s kapacitou 2 TB jsou kompatibilní s běžnými počítači a zařízeními značek Mac, PlayStation a Xbox, takže techničtí nadšenci mohou shromažďovat a ukládat média, soubory a hry bez ohledu na operační systém. Lehké disky jsou navrženy s připojením USB 3.2 první generace pro univerzální kompatibilitu a vysokou přenosovou rychlost, a díky napájení ze sběrnice USB se perfektně hodí pro fanoušky Star Wars, kteří hledají stylové přenositelné úložiště. Speciální edice disků zahrnuje dvouletou omezenou záruku společnosti Seagate a tříletou službu Rescue Data Recovery, díky které nemusí mít uživatelé obavy, co jim jejich dobrodružství přinesou.

Nové sběratelské modely budou na trhu dostupné v květnu. Fanoušci si tak mohou vytvořit svou vlastní, kompletní galaxii Star Wars a oficiálně oslavit Den Star Wars. Každý disk s kapacitou 2 TB je k dispozici za cenu 2 949,- Kč.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com