Connect with us

Zprávy

Ness Czech v ABB podporuje a rozvíjí informační systém SAP

Přední český systémový integrátor Ness Czech začal poskytovat podporu provozu podnikového informačního systému SAP ve společnosti ABB v šesti zemích střední a východní Evropy.

Po mnoha letech spolupráce s globálními dodavateli se společnost ABB rozhodla vybrat lokálního partnera. Tento krok je v souladu s vysokými standardy kvality společnosti ABB, které se promítají i do výběru dodavatelů, u nichž společnost klade důraz na efektivitu, spolehlivost a flexibilitu.

„Lokální partner k nám může v případě potřeby snadno přijet a veškeré potřeby a zadání s naším interním týmem na místě prodiskutovat. Mluví jejich jazykem, pochází ze stejného prostředí a také jeho vhled do naší místní problematiky je na vyšší úrovni,“ vysvětluje Zdeněk Bejček, IT ředitel společnosti ABB a pokračuje: „Ness nás oslovil svojí kvalitou i tím, že umí zajistit místní podporu ve všech požadovaných zemích. Důležité pro nás byly také reference a úroveň partnerství SAP.“

Kromě ABB v České republice bude Ness podporovat i pobočky na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a na Ukrajině.

„Spolu s řešením incidentů a standardních změn bude Ness poskytovat také dodatečné vývojové kapacity, které doplní náš interní vývojový tým SAP. V nejbližší době se chystá například projekt rozšíření aplikace v SAP Fiori, která slouží k řízení projektů ve výrobě,“ uvádí závěrem Zdeněk Bejček.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com