Connect with us

Zprávy

Ness cílí na GINIS a posiluje partnerství se společností Gordic

Společnosti Ness Czech a Gordic posilují partnerství v oblasti informačních systémů. Ness Czech se ve spolupráci s Gordicem více zaměří na rozvoj řešení GINIS, nejrozšířenějšího informačního systému v české veřejné správě.

Ness Czech se společností Gordic spolupracuje již od roku 2017, a to zejména v oblastech podnikových informačních systémů, systémů pro správu dokumentů a spisových služeb, které jsou postaveny na platformě GINIS Enterprise+.

Nejnovějším výsledkem tohoto úspěšného partnerství je vítězství Nessu v tendru Technické správy komunikací hl. m. Prahy. Ness Czech v rámci čtyřletého kontraktu převezme správu informačního systému GINIS TSKA a zajistí jeho údržbu, podporu a další rozvoj.

GINIS je nejrozšířenější integrační platforma v české veřejné správě. Uplatnění dlouhodobě nachází na ministerstvech a v dalších organizačních složkách státu, krajských, městských a obecních úřadech i v příspěvkových organizacích. Zajišťuje digitalizaci ekonomických agend, řízení lidských zdrojů, spisové služby či správních agend. Poskytuje informační podporu pro efektivní řízení organizace, oběh dokumentů, zjednodušení a zrychlení procesů i otevřenost organizace veřejnosti.

Ness Czech je pro nás partner pro rozvojové a integrační projekty nad platformou GINIS. Díky svým zkušenostem v oblasti systémové integrace a informačních systémů, týmu odborníků a technologické nezávislosti umí zákazníkům nabídnout vhodné řešení jejich potřeb,“ říká Marek Řezáč, ředitel Gordic Praha.

V oblasti platformy GINIS spatřuje Ness výrazný potenciál pro rozvoj, a proto se zaměří na rozšíření týmu expertů na GINIS. „Poptávka po našich odborných službách zaměřených na GINIS setrvale roste. Abychom ji mohli uspokojit, rozšiřujeme náš stávající tým o další zkušené experty,“ komentuje Martin Silvička, generální ředitel Ness Czech. Ness vidí největší potenciál spolupráce s Gordicem především v oblasti spisové služby, kde již chystá další projekty a nabídky, i v nových oblastech, jako jsou portálová řešení a datové sklady.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com