Connect with us

Zprávy

Nejmenší, nejlehčí a nejtišší 20 000LM LCD projektorem na světě

Společnost Panasonic představila nejmenší, nejlehčí a nejtišší 20 000lm LCD projektor na světě, který je ideální pro firemní schůzky, přednáškové sály a hybridní pracovní prostředí. Projektor PT-MZ20K nabízí úsporný výkon a vnikající kvalitu obrazu v dobře osvětlených místnostech. Díky IP kamerám si skvělý obraz mohou užít i vzdálení diváci.

Kompaktní, snadno ovladatelná konstrukce o hmotnosti 22,3 kg a tichý provoz (36 dB) pomáhají projektoru přirozeně splynout s místností. Technologie společnosti Panasonic šetřící čas i náklady a zjednodušující instalaci dělají z projektoru PT-MZ20K chytrou volbu i pro náročné zákazníky.

Pro dokonalou rovnováhu mezi vysokým jasem a sytými barvami má projektor PT-MZ20K vyladěné optické jádro s novými 1palcovými LCD panely. Generátor čisté bílé využívá dodatečné světlo ke zlepšení přesnosti barev pro živé a poutavé podání obrazu. V kombinaci s funkcí dynamického kontrastu, která analyzuje video a upravuje světelný výkon podle požadavků na kontrast, zůstává obraz dobře viditelný, jak z větší dálky, tak pro vzdálené účastníky.

Snadnou instalaci a integraci zajišťují dva vstupy HDMI® kompatibilní se vstupním signálem 4K a příkazy CEC, které umožňují zapnutí a vypnutí zdrojového zařízení nebo bezdrátového prezentačního systému Panasonic, PressIT. Další úsporu času přináší funkce, mezi které patří NFC podporující nastavení IP bez napájení ze sítě, aplikace Smart Projector Control s automatickým zaostřováním prostřednictvím fotoaparátu chytrého telefonu, předem aktivované sady pro aktualizaci Geometry Manager Pro a funkce Information Monitor pro zobrazení stavu v pohotovostním režimu.

Projektor PT-MZ20K je kompatibilní se širokou škálou volitelných objektivů Panasonic, jako je například objektiv ET-EMU100 s nulovým posunem a ultra krátkou projekční vzdáleností. Lze jej použít také pro digitální značení nebo v muzeích a zábavních zařízeních.

Bezproblémovou spolehlivost a efektivitu zajišťuje systém Multi-Laser Drive Engine a jedinečné uzavřené kapalinové chlazení a chlazení fosforovými kolečky Panasonic. Opakovaně použitelný vzduchový filtr a laserový zdroj světla jsou bezúdržbové po dobu 20 000 hodin. Funkce Failover Circuitry zabraňuje poklesu jasu v důsledku selhání diody, zatímco Funkce Backup Input zabraňuje výpadkům obrazovky, což dodává na klidu v kriticky důležitých situacích.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com