Connect with us

Zprávy

Motorola uvedene prémiový model edge 30

Nejnovější model motorola edge 30 pro se zařadí mezi prémiová zařízení společnosti Motorola. Díky špičkové mobilní platformě, super pokročilému systému kamer a ohromujícímu displeji definuje toto nové zařízení edge zcela nově pravidla hry. Společnost Motorola se stala nedávno prvním výrobcem, který uvedl na trh smartphone s ultra výkonným čipem Snapdragon 8 Gen 1 a nyní ho zpřístupňuje ještě více zákazníkům.

Výkon, který mění hru

Nový telefon motorola edge 30 pro přichází s mobilní platformou Snapdragon 8 Gen 1, která je nejpokročilejší platformou od Qualcomm Technologies a pohání špičkové technologie 5G, AI, hry, fotoaparát, Wi-Fi a Bluetooth.

Uživatelé si mohou vychutnat celou sadu funkcí Snapdragon Elite Gaming a využít sílu plynulé odezvy, barevných scén HDR pro ultrarealistickou grafiku a funkce na úrovni stolního počítače. Ve srovnání s předchozí generací poskytuje zařízení o 30 % vyšší výkon a o 25 % vyšší efektivitu díky grafickému procesoru Qualcomm Adreno. Mobilní funkce, VRS Pro a volumetrické vykreslování přinášejí úchvatné scény a živé efekty.

Nové zařízení edge poháněné Snapdragon X65 RF-System se dokáže bleskově připojit k sítím 5G. Aby se co nejlépe využilo nové spektrum Wi-Fi 6 GHz, připojuje se zařízení ještě vyšší gigabitovou rychlostí prostřednictvím Wi-Fi 6E. Využijte vylepšení verze 16 pro 5G, která přináší lepší zážitek a naplnění příslibu této sítě nové generace.

Nové zařízení přináší až 4× rychlejší výkon pro aplikace uživatelů a tím přináší umělou inteligenci (AI) do všech oblastí od fotografování přes hraní her až po připojení. To vše s optimalizací výkonu aplikací, prodloužením životnosti baterie a zvýšením efektivity. A díky nové architektuře s nízkou spotřebou energie lze dosáhnout ještě delší výdrže baterie.

Jelikož výdrž baterie je pro zákazníky nejvyšší prioritou, je nové zařízení edge vybaveno baterií s kapacitou 4800 mAh, takže uživatelé budou moci zůstat připojeni rychlostí 5G bez zpomalení. Kromě toho mohou zákazníci očekávat dosud nejrychlejší nabíjení TurboPower™ s nabíjecím výkonem až 68 W, které zajistí více než 50% nabití za pouhých 15 minut a také podporuje bezdrátové nabíjení Turbo Power s výkonem 15 W. Pro větší pohodlí může nový edge bezdrátově sdílet napájení s jinými zařízeními.

Systém tří kamer s vysokým rozlišením pro úžasný zážitek

 Od vylepšeného zaostřovacího a stabilizačního hardwaru v hlavním objektivu až po výraznou redukci šumu a vylepšené funkce nočního vidění v předním objektivu disponuje nový edge kamerovým hardwarem a softwarem, který umožňuje trvale pořizovat úžasné fotografie a videa.

Motorola vylepšila systém fotoaparátu edge do neuvěřitelných detailů díky dvěma objektivům s rozlišením 50 MPx pro ultraširokoúhlé záběry a extrémně detailní záběry. Fotografové mohou fotografovat s automatickým zaostřením pomocí všech pixelů, které využívá 32x více pixelů pro zaostření, což jim umožní rychlejší a přesnější snímky za jakýchkoli světelných podmínek. Nežádoucí chvění eliminuje nově vylepšená OIS, takže fotografie jsou vždy křišťálově čisté.

Začínající filmaře ohromí kamera motorola edge 30 pro úžasnými videi, která splňují přísné standardy HDR10+ pro přesnost barev, barevný rozsah, jas a kontrast. Zařízení má také rozlišení 8K, které vypadá jako živé, a nabízí kvalitu obrazu s více než 26 miliony pixelů, což je nejvyšší rozlišení videa, které je dnes v chytrých telefonech k dispozici.

Nový edge vyřešil také dvě největší výzvy ultraširokoúhlých fotoaparátů: detaily a slabé osvětlení. Díky inovativním funkcím mohou uživatelé pořizovat ultraširokoúhlé fotografie s rozlišením 50 MPx s úžasnými detaily ve vysokém rozlišení za denního světla. Spojením více pixelů do jednoho velkého pixelu zvyšuje ultraširokoúhlý snímač jas a ostrost i při slabém osvětlení. Pro extrémní detaily je navíc k dispozici vestavěný makroobjektiv Macro Vision, který vám umožní přiblížit se k objektu čtyřikrát blíže než standardní objektiv. Pokud vám to nestačí, je přístroj vybaven také 60 MPx selfie kamerou pro úžasné selfie snímky v ultravysokém rozlišení pomocí technologie Quad-Pixel.

 Ultra plynulý obraz a zvuk nové generace

Nové zařízení motorola edge oživuje filmy více než miliardou odstínů věrných barev na 6,7palcovém displeji OLED Max Vision. Díky rozlišení Full HD dosáhla Motorola ostřejšího obrazu s menším množstvím pixelů, který byl speciálně navržen tak, aby optimalizoval nejen zážitek ze sledování, ale také výdrž baterie. To vše je možné bez jakéhokoli zpoždění díky neuvěřitelně plynulé obnovovací frekvenci 144 Hz.

Aby byl tento filmový zážitek ještě více podtržen, přichystala společnost Motorola také úžasný zvuk s technologií Dolby Atmos a dvěma velkými stereo reproduktory, takže vše bude znít živěji díky bohatšímu, prostorovějšímu a přirozenějšímu zvuku, ať už posloucháte přes sluchátka nebo reproduktory. Díky technologii Snapdragon Sound™ přináší nejnovější zařízení motorola edge také pokročilou kvalitu bezdrátového zvuku. Absolutní změnu v oblasti bezdrátové audio technologie představuje odstranění rozdílu v kvalitě mezi bezdrátovým a kabelovým audio připojením, což znamená hudbu ve vysokém rozlišení, křišťálově čisté videohovory a dokonale synchronizovanou zábavu jednoduše prostřednictvím sluchátek Bluetooth.

Inovativní softvérový zážitek

 Nejnovější přírůstek do rodiny Motorola edge má výkon, který jen čeká na využití. Proto je tu platforma Ready For6, která znásobuje všechny možnosti telefonu. Platforma Ready For dostala nový vzhled, který je ideální pro dnešní hybridní svět. Uživatelé se jednoduše připojí kabelem nebo bezdrátově a mohou si vychutnat pohlcující zážitek na velké obrazovce, ať už jde o hraní her nebo videohovory. Aplikace Ready for PC je nyní kompatibilní také s operačními systémy Windows 10 a Windows 11, což usnadňuje připojení a umožňuje přístup ke dvěma operačním systémům na jedné obrazovce a přesouvání souborů mezi připojenými zařízeními, čímž posouvá váš multitasking na novou úroveň.

V rámci závazku společnosti Motorola poskytovat spotřebitelům nejlepší softvérový zážitek, používá nové zařízení čistou verzi systému Android 12 bez těžkopádných softwarových doplňků a duplicitních aplikací. S aplikací My UX funguje zařízení tak, jak si uživatel přeje, což mu umožňuje ovládat ho jednoduchými gesty, přizpůsobit si nastavení zábavy a vytvořit si unikátní vzhled.

Klíčovou prioritou značky je začlenění a inteligentnější technologie pro všechny a proto nejnovějším pokrokem společnosti Motorola v této oblasti je nová podpora ohrožených domorodých jazyků. Motorola tímto zařízením oznámila příchod jazyka Cherokee, který se přidá k amazonskému jazyku Nheengatu a jihobrazilskému jazyku Kaingang.

Motorola je také první společností, která podporuje vývojářskou platformu Snapdragon Spaces™ XR. Díky chytrým brýlím Lenovo A3 ThinkReality připojeným k novému zařízení motorola edge mohou vývojáři vytvářet pohlcující zážitky.

Inteligentní stylus s dokonalou přesností

 S novým modelem motorola edge 30 pro přichází i vítaný doplněk: první chytré dotykové pero s přizpůsobitelným ochranným pouzdrem od společnosti Motorola. Je ideální pro navigaci, zvýrazňování, úpravy nebo jakékoli úkoly vyžadující přesnost. Vyberte si z rostoucího počtu aplikací – vaše oblíbené se zobrazí na obrazovce v okamžiku, kdy vytáhnete stylus. Ochranné pouzdro s inteligentním perem se prodává samostatně, anebo jako součást balíčku, přičemž dostupnost se liší podle země.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com