Connect with us

Zprávy

Mobilní, nezávislý a všestranný záložní zdroj energie Evolveo PowerCharge 1000 nejen pro digitální nomády

Nabíjecí stanice vybavená porty USB-A, USB-C a výstupem 12 V včetně střídavého napětí 230 V pro dobíjení notebooků, telefonů, tabletů, ventilátorů, přenosných reproduktorů a dalších zařízení.

Novinkou mezi produkty značky EVOLVEO je kompaktní bezhlučná nabíjecí stanice EVOLVEO PowerCharge 1000. Má robustní tělo z leteckého hliníku, snadno se přenáší a ovládá. S kapacitou 1037 Wh a celkovým výstupním výkonem 1000 W umožňuje kdekoli a kdykoli nabíjet širokou škálu zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety, kamery, reproduktory a další zařízení se vstupem USB-A nebo USB-C. Navíc se dají pomocí zásuvek střídavého proudu připojit zařízení, která vyžadují střídavý proud (220 V-240 V), jako jsou drony, notebooky, televizory, ventilátory atd. EVOLVEO PowerCharge 1000 je vybavena dvěma zásuvkami 230 V, jednou zásuvkou 12 V, čtyřmi zásuvkami USB-A a jednou zásuvkou USB-C.

EVOLVEO PowerCharge 1000 se snadno ovládá. Dotykovými tlačítky na čelním displeji lze snadno zapnout a vypnout výstup střídavého nebo stejnosměrného proudu, také se dá sledovat zbývající stav baterie. Stanice je vybavena ventilátorem pro účinné chlazení a také je vybaveno čidlem, které zamezuje přehřátí.

Nabíjení stanice je možné třemi způsoby. Dobíjet stanici je možné ze sítě, pomocí solárního panelu a poslední variantou je nabíjení z automobilu prostřednictvím autozapalovače. Ve všech případech se stav nabíjení zobrazuje na displeji. Součástí balení je sada nabíjecích kabelů.

Dobíjecí stanice EVOLVEO PowerCharge 1000 umožní mít po ruce vždy dostatek energie pro velkou škálu zařízení, a to kdekoli a kdykoli. Cestování, rybaření, chataření, pobyt v přírodě, kempování a roadtripy budou s nabíjecí stanicí PowerCharge 1000 pohodlnější.

V nabídce dobíjecích stanic EVOLVEO je i varianta EVOLVEO PowerCharge 500 s poloviční kapacitou 512 Wh.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com