Connect with us

Zprávy

Mechanická herní klávesnice Genesis Thor 660 v nové variantě! Nyní se spínači Gateron Brown

Osvědčená kvalita, nové spínače“ – tak lze popsat novou variantu oblíbené mechanické herní klávesnice Genesis Thor 660 v 60% velikosti

Novým prvkem klávesnice Genesis Thor 660, který ji odlišuje od originálu, jsou použité spínače. Místo červených spínačů Gateron Red byly použity spínače Gateron Brown. Ty znamenají větší odpor u zdvihu a zřetelnější pocit kliknutí, což uspokojí jak nadšence virtuální zábavy, tak ty, kdo počítač používají k práci. Spínače Gateron Brown přináší neuvěřitelný herní výkon a životnost až 50 milionů stisknutí, což je zárukou odolnosti po dlouhá léta.

Za své kompaktní rozměry vděčí Thor 660 odstranění numerického bloku kláves, šipek a řady funkčních kláves – je tedy dobrou volbou pro hráče a pracovníky, kteří nemají na stole mnoho volného místa. Podsvícení RGB s efektem PRISMO je zvýrazněno speciálními krytkami „Puding PBT“, jejichž mléčná boční úprava rozptyluje světlo. Díky nim bude váš herní stůl vypadat opravdu jedinečně.

Jednou z nejzajímavějších vlastností klávesnice Thor 660 je funkce dvou režimů připojení, která umožňuje komunikovat s počítačem pomocí kabelu USB-C nebo bezdrátově díky BT. V druhém případě se Thor 660 dokáže připojit až ke třem zařízením a okamžitě mezi nimi přepínat, což činí tento model atraktivním nejen po vizuální stránce, ale také pro jeho funkčnost.

Thor 660 je bezdrátová mechanická klávesnice velikosti 60 %, je zkrácená o numerický blok, šipky a řadu funkčních kláves. Ultra rychlá doba odezvy spínačů The Gateron Brown přináší neuvěřitelný herní výkon a životnost až 50 milionů stisknutí, což je zárukou odolnosti na dlouhá léta. Působivé šasi v kombinaci s osvětlením RGB a efektem PRISMO dodá každé herní stanici profesionální vzhled.

Herní mechanická klávesnice Genesis Thor 660 Gateron Brown je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 990 Kč. V nabídce je bílé a černé provedení.

https://genesis-zone.com/product/thor-660-black

TECHNICKÉ ÚDAJE

Komunikace: Bezdrátové připojení, kabelové připojení

Rozhraní: Bluetooth, USB

Typ: Herní

Rozložení: US

Mechanismus kláves: Mechanický

Typ spínače: Gateron Brown

Typ klávesnice: 60%

Podsvícení: Ano

Barva podsvícení: RGB

Počet režimů podsvícení: 19

Dosah: 10 m

Délka kabelu: 150 cm

Počet tlačítek: 61

Multimediální klávesy: Ano

Počet multimediálních kláves: 13

Životnost kláves: 50 mil.

Frekvence vzorkování: 1 000 Hz

Bod aktivace: 2 mm

Akční síla: 55 g

Doba odezvy: 1 ms

Podporované operační systémy: Android, Linux, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8

Software: Ano

Požadavky na hardware: Zařízení s portem USB-A

Technologie potisku na klávesnici: Dvojité vstřikování

Vestavěná paměť: Ano

Profil přepínače: Vysoký

Kapacita baterie: 3 000 mAh

Standardní rozložení: ANSI

Materiál: ABS

Funkce: Dostupná makra, dostupné profily

Záznam maker: Ano

Anti-ghosting: Ano

Konektory: USB 2.0, USB Type-C

Barva: Černá

Napájení: Vestavěná baterie

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com