Connect with us

Zprávy

Lenovo rozšiřuje portfolio chytrých řešení pro spolupráci o nové samostatné zařízení ThinkSmart View Plus

Společnost Lenovo na veletrhu Information Systems Europe (ISE 2023) v Barceloně představila nový ThinkSmart View Plus se systémem Microsoft Teams Display. Tento samostatný displej pro spolupráci přináší prémiové funkce zvuku, videa a tabule. Řešení pro chytrou spolupráci je účelově vytvořené pro hot desking, telefonní kabiny, manažerské stoly a pro případy použití v domácí kanceláři. Do portfolia řešení pro chytrou spolupráci nově patří také Lenovo IP Controller určený pro prostory ke spolupráci a nově dostupný ThinkSmart One.

Jak se způsoby práce neustále vyvíjí, je mimořádně důležité zůstat ve spojení a propojit zaměstnance bez ohledu na to, jak a kde pracují. Inovativní zařízení ThinkSmart View Plus s displejem Microsoft Teams je řešení, které umožňuje hybridní práci zvýšením produktivity, flexibility a spolupráce prostřednictvím osobních a hotdesking zkušeností.

ThinkSmart View Plus je integrované zařízení s 27palcovým vícedotykovým displejem, prémiovým obrazem a zvukem a vestavěným počítačem pro výkon, produktivitu a spolupráci.

ThinkSmart View Plus je navržen pro zvýšení osobní produktivity a nabízí přizpůsobené, zabezpečené a flexibilní zobrazení Microsoft Teams. Uživatelům poskytuje přístup k chatu, kalendáři a souborům v aplikaci Teams a zároveň umožňuje zaměstnancům připojit se ke schůzkám prostřednictvím zařízení. Po připojení k počítači umožňuje ThinkSmart View Plus uživateli sdílení obrazovky mezi dvěma zařízeními pro současné zobrazení obsahu a prezentujících. Kromě toho se ThinkSmart View Plus snadno přepne do režimu monitoru, když je připojen k počítači přes USB-C.

ThinkSmart View Plus s displejem pro Teams nabízí také funkce tzv. hotdeskingu neboli hybridního pracovního řešení, které umožňuje zaměstnancům rychle najít flexibilní pracovní prostor, ve kterém se mohou připojit k hovoru, organizovat ad-hoc schůzky nebo se přihlásit do svého osobního prostředí Teams. Po přihlášení mohou zaměstnanci využívat plynulý přechod z domácí pracovny do kanceláře bez složitého nastavování, přičemž mají k dispozici přizpůsobené prostředí Teams. Po odhlášení jsou osobní údaje uživatele ze zařízení odstraněny, což minimalizuje bezpečnostní rizika.

Díky zařízení ThinkSmart View Plus mohou členové jednoho týmu snadno interaktivně spolupracovat.  S pasivním dotykovým perem a aplikací Microsoft Whiteboard mohou uživatelé spolu s tímto zařízením prozkoumávat nové nápady. Mohou také slyšet a být slyšet jasněji díky prémiovému soundbaru se dvěma 5W reproduktory a čtyřmi mikrofony, zatímco 4K IRGB kamera s automatickým rámováním a AI zabezpečením poskytne jasný a ostrý obraz.

V režimu monitoru umožňuje ThinkSmart View Plus vyšší produktivitu díky ergonomickému stojanu a praktickému stojánku pro mobilní telefon v základně. Zařízení je také možné připevnit na stěnu pomocí VESA držáku.

ThinkSmart View Plus využívá Qualcomm QCS8250 System-on-Chip (SoC), účelový čip pro podnikové a komerční IoT aplikace od společnosti Qualcomm Technologies. Prémiový procesor je navržen tak, aby poskytoval maximální výkon pro výpočetně náročně aplikace s kamerou a Edge AI a zároveň přináší podporu Wi-Fi 6.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com