Connect with us

Zprávy

Lenovo přináší nové herní notebooky IdeaPad a bezdrátovou myš Legion pro začínající hráče

Společnost Lenovo představila v rámci veletrhu MWC nové modely notebooků IdeaPad Gaming 3i a IdeaPad Gaming 3 v 15 a 16palcovém provedení. Tyto notebooky jsou ideální pro mladé začínající hráče, kteří vstupují do světa počítačových her a chtějí mít již od první chvíle k dispozici dostatečnou palebnou sílu. Všechna zařízení nabídnou stylovou úpravu uvnitř i vně s vylepšenými tepelnými komponenty pro tišší hraní, svěží barvy šasi, vysoce výkonné hardwarové prvky či vylepšený WQHD+ displej.

Nové herní notebooky IdeaPad vynikají přenositelností, takže je možné vzít je s sebou do školní lavice nebo k přátelům na pořádný herní maraton. Zároveň jsou výkonnější než obyčejné ultrabooky a zvládnou rozběhnout špičkové herní tituly stejně dobře, jako řešení školních úkolů a dalších povinností. Navíc jsou i cenově dostupné. Pod šasi se skrývají výkonné procesory a grafika pro skvělý herní výkon i bezproblémové přehrávání obsahu.

Dalším zařízením určeným pro denní použití při hraní, práci či studiu je mimořádně lehká bezdrátová myš Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse, která uživatelům zajistí pohodlné a přesné ovládání počítače.

Hrajte tiše a s chladnou hlavou

Nové modely z řady Lenovo IdeaPad Gaming 3 s modrými ozdobnými prvky kolem zadního I/O výřezu jsou postaveny s důrazem na efektivní design a tichý chod. Právě nová podoba zadního výřezu nabízí více než jen čistší vzhled a dojem, umožňuje také lepší přístupnost portů a snadnější správu kabelů.

Tyto tenké herní notebooky s operačním systémem Windows 11 a obnovovací frekvencí LCD až 165 Hz přináší prostřednictvím zábavního systému optimalizovaného pro hraní her úžasný herní zážitek a videa výjimečné kvality. Nabídnou také špičkový výkon díky až 12. generaci procesoru Intel Core i7 řady H nebo mobilnímu procesoru AMD Ryzen řady 6000.

Notebooky překonají očekávání uživatelů také po grafické stránce, díky volitelné grafické kartě až NVIDIA GeForce RTX 3060 nebo nejnovější grafice Intel ArcTM u modelu IdeaPad Gaming 3i. Díky této kombinaci si nové modely hravě poradí s každým náročným úkolem, ať už jde o splnění herní mise nebo zvládání dílčích kroků pro školní projekt. Chytrá technologie odvodu tepla se čtyřmi větracími otvory a optimalizovaná rychlost ventilace až o 20 % vyšší, než u předchozí generace umožňuje tišší a účinnější chladící výkon. Chlazení notebooku už vás tak nikdy nebude rušit. Pozoruhodné je také 10% zvýšení proudění vzduchu ventilátorem díky inovativním čtyřnásobným průduchům umístěným mezi víkem a základnou s ventilátory na každé straně.

Pro náročnější uživatele, kteří vyhledávají vysokou obnovovací frekvenci 165 Hz, má Lenovo připravené notebooky IdeaPad Gaming 3i a IdeaPad Gaming 3 s až 16palcovým WQHD+ (2560×1600) IPS displejem s poměrem stran 16:10, 100% barevným gamutem sRGB a jasem až 500 nitů. Dostupné jsou i kompaktnější modely s 15,6palcovým WQHD (2560×1440) displeji1 a poměrem stran 16:9. Tyto notebooky jsou dostupné v šedém a bílém provedení šasi.2

Herní zážitek posune na další úroveň audio tuning Nahimic Audio 3D Sound System a charakteristická elegantní herní klávesnice Lenovo s volitelným čtyřzónovým RGB podsvícením u vybraných modelů. U 16palcových modelů mohou uživatelé využít výhody prakticky umístěné FHD webkamery s rozlišením 1080 pixelů a ochranným krytem. Rozhodnout se mohou také pro variantu s větším úložištěm. Uživatelé mohou navíc díky spolupráci společností Lenovo a Microsoft prozkoumat různé herní světy s tříměsíčním předplatným Xbox Game Pass. Game Pass4 umožňuje přístup ke galerii více jak 100 vysoce kvalitních PC her, do které stále přibývají nové tituly. V nové aplikací Xbox pro Windows PC mohou hráči pomocí Game Pass objevovat hry, procházet knihovnu, zobrazit doporučení a filtrovat herní tituly dle žánru.

Pohodlné bezdrátové hraní

Herní myš Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse nabízí uživatelům skvělý výkon, přesnost a lepší ergonomii. Její tělo je vyrobeno s krátkým, nízkým zaoblením a štíhlým pasem s bočními úchyty, které mají zrcadlovou texturu pro větší pohodlí při držení myši.

S váhou pouhých 75 gramů zvládá tato myš plynulý pohyb bez tření díky kluzným ploškám ze 100% teflonu (PTFE), které umožňují rychlejší a delší skluz. Část bezdrátové myši Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse obsahující její baterii je vyrobena z recyklovaného plastu, který je znám pro svou vynikající tepelnou odolnost. Myš také obsahuje důmyslné technologie jako je 19 000 DPI prostřednictvím senzoru Pixart 3370, optické mikrospínače a až šest programovatelných tlačítek.

Lenovo Legion M600s Qi Wireless Gaming Mouse disponuje bezztrátovým 2,4 GHz Bluetooth i kabelovým připojením a je plně programovatelná s téměř 16,8 miliony kombinací RGB podsvícení. Myš je možné snadno nabít s USB-C nabíječkou nebo bezdrátově pomocí vhodné nabíječky Qi, jako je ta uvnitř základny herní stanice Lenovo Legion S600. Plné nabíjení trvá dvě hodiny, ale díky velké kapacitě baterie poskytne tato myš až 10hodinovou výdrž již po rychlém 10minutovém nabíjení.

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com