Connect with us

Zprávy

Lenovo odhalilo ThinkSmart One

Společnost Lenovo představila na konferenci Infocomm 2022 v Las Vegas úplně nový inteligentní panel pro spolupráci ThinkSmart One. Je navržený pro malé až střední konferenční místnosti nebo prostory vyhrazené pro práci z domu. ThinkSmart One all-in-one (AIO) panel je prvním zařízením na světě s operačním systémem Windows 10 IoT Enterprise. Pohání ho vestavěný procesor Intel Core 11. generace s technologií vPro. Zařízení podporuje známé aplikace pro videokonference jako Microsoft Teams Rooms nebo Zoom Rooms. Disponuje osmi mikrofony s potlačením ozvěny a šumu, 15wattovými stereo reproduktory a integrovanou kamerou s vysokým rozlišením se širokým zorným polem. Díky tomu nabízí ThinkSmart One výjimečný audiovizuální zážitek.

Kromě snadné instalace, správy a možnosti centrálního přizpůsobení prostřednictvím ThinkSmart Manager, nabízí ThinkSmart vylepšenou úroveň zabezpečení s Intel vPro security a operačním systémem Windows 10 IoT Enterprise. Panel AIO také obsahuje stejný 10,1palcový dotykový displej ThinkSmart Controller, který je dodáván se soupravami Core room kits pro jednoduché a snadné ovládání online setkání.

ThinkSmart One je cíleně navržen s ohledem na rostoucí trend hybridních konferenčních místností, zatímco tradiční kanceláře se transformují na dynamičtější a kooperativnější byznys centra. Rozšiřuje tak porfolio platforem společnosti Lenovo pro videokonference a vzdálenou spolupráci, které hrají rozhodující roli v podpoře produktivity a angažovanosti zaměstnanců.

Co přináší ThinkSmart One:

  • Výjimečný a flexibilní zážitek z all-in-one zařízení, který zahrnuje audiovizuální a výpočetní systém zabudovaný do panelu, možnost montáže na stěnu a snadno použitelný samostatný ovládač s dotykovou obrazovkou.
  • Inovativní a škálovatelný prostřednictvím více vstupních a výstupních portů včetně HDMI a USB, jakož i 2 x RJ45, z nichž jeden je vybaven napájením přes Ethernet (PoE) pro větší flexibilitu.
  • Pohlcující audiovizuální systém, který obsahuje osm mikrofonů se 180stupňovým pokrytím, FHD kameru se 100stupňovým horizontálním zorným polem a stereo reproduktory s použitelným dosahem více jak osm metrů.
  • Jednoduchá správa prostřednictvím přiloženého ovladače nebo vzdálená správa prostřednictvím ThinkSmart Manager.

Stejně jako všechny produkty Lenovo ThinkSmart pro konferenční místnosti je i ThinkSmart One standardně dodáván s tříletou prémiovou podporou Premier Support, která poskytuje přístup ke zkušeným technikům 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zahrnuje také jeden rok softwaru a služeb Lenovo s přidanou hodnotou:

  • Profesionální ThinkSmart služby: První rok údržby pomůže IT oddělením nastavit každou soupravu, nakonfigurovat a integrovat ji do stávajících sjednocených komunikačních platforem; a zahrnuje jednoletou obnovitelnou smlouvu o údržbě, která v případě potřeby zahrnuje i možnost přemístění do nové konferenční místnosti.
  • ThinkSmart manager premium je softwarový balíček společnosti Lenovo pro správu spolupráce. Udržování efektivní spolupráce znamená, že zařízení musí být vždy zapnuté, vždy připojené a snadno použitelné. ThinkSmart Manager Premium pomáhá IT oddělením konfigurovat, ovládat a spravovat celé portfolio řešení ThinkSmart z jednoho intuitivního rozhraní.

„Řešení výzev v oblasti hybridní spolupráce není jen záležitostí jasnějšího obrazu a zvuku. Technologie musí přinášet přirozenější osobní zkušenost do virtuálních setkání a poskytnout tento zážitek všem účastníkům stejně,“ říká Shannon MacKay, generální ředitel Worldwide Smart Collaboration Business, Lenovo. „ThinkSmart One přináší druh inteligentní spolupráce, která pohání inovace prostřednictvím technologií, je všudypřítomná, spravedlivá a bezproblémová.“

Continue Reading

ICTrevue.cz přináší zpravodajství a zajímavosti ze světa ICT. Redakci můžete kontaktovat na e-mailu: redakceictrevue gmail.com