Zprávy

Kyndryl a VMware rozšiřují partnerství s cílem pomáhat zákazníkům urychlit modernizaci aplikací a realizaci cloudových iniciativ

Společnosti Kyndryl a VMware oznámily rozšíření svého strategického partnerství v oblasti modernizaci aplikací a multicloudových služeb. Společně budou podporovat digitální inovace u svých zákazníků a transformaci jejich obchodních procesů při zachování kontroly nad IT.

Hlavním cílem rozšířeného partnerství je přispívat k urychlení transformace IT a podnikání zákazníků prostřednictvím technologií VMware ve spojení se službami společnosti Kyndryl včetně návrhu, budování a správy systémů. Obě firmy se také snaží pomoci zákazníkům urychlit digitální transformaci rychlým vývojem a zaváděním nových, bezpečnějších aplikací určených pro svět distribuované práce.

Společnosti Kyndryl a VMware se sice teprve nedávno osamostatnily, ale svůj vztah staví na více než 20 letech spolupráce mezi VMware a IBM, který zákazníkům po celou dobu nabízí spojení strategického poradenství a špičkových technologií. Dohoda spolupráci rozšiřuje o poskytování diferencovaných řešení pro multicloudovou infrastrukturu a její správu, služby digitálního pracovního prostředí, externě poskytované aplikace, zajištění provozní odolnosti a zabezpečení, sítě a edge computing.

„Nesmírně nás těší, že se na tuto cestu můžeme vydat společně s VMware, a hodláme využít dosavadní bohaté zkušenosti se společnými architekturami řešení a společnými designy i naše dobře fungující vztahy, abychom mohli zákazníkům poskytovat řešení, služby a podporu, kterou potřebují k dosažení cílů své obchodní transformace,“ říká Stephen Leonard, ředitel pro globální aliance a partnerství společnosti Kyndryl. „Prostřednictvím tohoto důležitého partnerství budou společnosti Kyndryl a VMware zákazníkům pomáhat navrhovat a zavádět kritické pracovní zátěže, kterými mohou modernizovat aplikace a provoz a využívat výhody cloudových a multicloudových výpočetních prostředí.“

Kyndryl také plánuje spolupracovat s VMware na rozšíření svých stávajících multicloudových poradenských, implementačních a manažerských služeb o podporu platformy VMware Tanzu a nasazování pracovních zátěží vSphere na multicloudové infrastruktuře VMware běžící ve všech veřejných cloudech.

„Multicloud je digitální obchodní model pro příštích 20 let. Vzhledem k tomu, že průměrný podnik provozuje stovky aplikací v mnoha různých cloudech, zákazníci potřebují řešení a strategické partnery, kteří jim pomohou maximálně zvýšit akceschopnost a posílit provozní odolnost. V tom spočívá přínos partnerství VMware a Kyndryl,“ říká Susan Nash, viceprezidentka pro strategické podnikové aliance společnosti VMware. „Kyndryl je strategický partner, který našim společným zákazníkům nabízí řešení světové třídy a rozsáhlé odborné znalosti a zkušenosti. Společně budeme pomáhat zákazníkům chytřeji přecházet na cloudová a edge řešení a modernizovat aplikace, poskytovat autonomii vývojářům a umožňovat zaměstnancům bezpečně a bezproblémově pracovat odkudkoli.“

Kvůli posílení mezinárodní působnosti sladily společnosti Kyndryl a VMware své odborné kapacity na místní, regionální a celosvětové úrovni. To jim usnadní plánování, investice a realizaci řešení.

Společnými silami také vyvíjejí nová řešení ve Společné inovační laboratoři (Joint Innovation Lab, JIL), která pracuje na zlepšování modelů poskytování služeb s cílem efektivněji oslovovat a kvalitněji obsluhovat zákazníky. Programy JIL se do budoucna zaměří na vývoj řešení pro modernizaci aplikací, kontejnery, sledování a zabezpečení s využitím technologií VMware Tanzu a na řešení pro správu multicloudových prostředí. Obě firmy také úzce sladí a zoptimalizují spolupráci v oblasti služeb VMware Cross-Cloud™ s cílem poskytovat infrastrukturní a aplikační služby a podporu zákazníkům nezávisle na využívaném cloudovém prostředí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version